GPS-tracker для транспорта

GPS-tracker для транспорту

05 Серпень 2020 Технічна команда СКТ “Глобус”

GPS-tracker для транспорту являє собою електронний пристрій, який служить для визначення точного місця розташування потрібного об’єкта. Це стає можливим завдяки зв’язку з супутниками. Також даний пристрій називають GPS-маяком і GPS-міткою для автомобіля.

Пристрій з’явився порівняно недавно і вже встиг знайти постійних користувачів. Сьогодні він є практично найкращим способом для швидкого отримання інформації, що не дивно, адже крім моніторингу геолокації GPS-tracker також виконує багато інших корисних функцій, які будуть корисні власникам авто та іншого транспорту. Дані функції з кожним днем ​​переконують все більшу кількість користувачів, що GPS-tracker є абсолютно універсальним пристроєм, можливості якого практично не обмежені в сфері транспорту.

Далі ми перейдемо до всіх деталей, і дізнаємося які конкретно завдання здатний вирішити GPS-tracker.

З чого складається GPS-tracker для транспорту

Пристрій має невеликий розмір, завдяки чому може з легкістю поміститися в руці, і складається з:

Кожен GPS-tracker здійснює роботу завдяки сигналам із супутників. Пристрій має можливість визначати і передавати координати з точністю розпізнавання всього до 10 метрів.

Вибираючи GPS-tracker, настійно рекомендуємо звернути увагу на пристрій з більш ніж одним слотом для SIM-карт – це значно спростить подальше використання. У пристроях від СКТ “Глобус” є кілька слотів для SIM-карт, завдяки яким може відбуватися подальший обмін інформацією. Вони також працюють у роумінгу, якщо рух транспорту здійснюється за кордоном.

Для чого необхідний GPS-tracker для транспорту

Основною метою використання GPS-пристроїв є бажання підвищити ефективність роботи з транспортним засобом, а також знизити щомісячні витрати компанії. Бажана ефективність досягається за оптимізації пересування транспорту, завдяки чому бізнес економить 15-20% своїх коштів щомісяця. Грамотно побудований і автоматизований зв’язок з диспетчерським центром разом з цілодобовим контролем в режимі on-line дозволяє значно знизити час простою автопарку, а також помітно підвищити ступінь завантаження транспортного засобу.

Корисні функції GPS-tracker для транспорту:

 1. Можливість звести до мінімуму нецільове використання транспортного засобу, уникати використання авто в особистих цілях водіїв, а також несанкціоновані рейси.
 2. Дає можливість контролювати рівень і витрати палива в режимі on-line з вашого комп’ютера або смартфона, а також визначати обсяг зливу і заправки.
 3. Функція цілодобового моніторингу об’єкта в режимі реального часу з комп’ютера, планшета або смартфона.
 4. Можливість відображати маршрут, вимірювати відстань, бачити відвідувані точки, а також визначати точну швидкість транспортного засобу.
 5. Ідентифікація транспортного засобу і водія, який з ним працює.
 6. Контроль рівня зносу транспортного засобу, а саме стан гуми, приладів, деталей, масла і т.д.
 7. Значне підвищення рівня безпеки, що відбувається завдяки можливості оперативного сповіщення про небезпеку і позаштатних ситуацій в диспетчерську службу.
 8. Має антикрадіжну функцію, завдяки якій ймовірність викрасти ваш транспорт становить всього 2%. Функція значно зменшує бажання і можливості зловмисників викрасти чуже авто, тому що, частіше за все, завдяки GPS-пристрою це стає неможливим.

Основні сфери застосування

Завдяки багатофункціональності GPS-tracker даний пристрій використовують багато фірм, компанії і підприємств, які будь-яким чином пов’язані з транспортом і пересуванням на ньому. Найбільш часто GPS-пристрій використовують компанії, що займаються перевезеннями – логістичні. On-line моніторинг переміщення транспортного засобу значно підвищує безпеку і ефективність роботи. Також систему GPS-моніторингу впроваджують служби доставки, таксі, медичної допомоги та багато інших.

Найчастіше GPS-tracker для транспорту застосовується в наступних сферах:

GPS-tracker для транспорту також застосовується для громадських транспортних засобів. За допомогою нього пасажири можуть спостерігати за переміщенням транспорту по місту, а також приблизно орієнтуватися в часі прибуття тролейбуса, трамвая чи автобуса на необхідну зупинку.

Плюси від впровадження GPS-tracker для транспорту від СКТ “Глобус”

Компанія системи контролю транспорту “Глобус” надає повний комплекс послуг з установки систем GPS-контролю транспортних засобів, а також датчика рівня і витрат палива. Які результати ми гарантуємо нашим клієнтам? Ось тільки частина з них:

 1. Зниження споживання палива до 40-50%.
 2. Зниження витрат на амортизацію автопарку до 15%.
 3. Підвищення правильності транспортування товарів до 15%.
 4. Зниження витрат на мобільний зв’язок до 50%.
 5. Скорочення часу простою автопарку до 15%.
 6. Зменшення рівня витрат на забезпечення транспорту до 30%.
 7. Усунення використання транспортного засобу в особистих цілях водія.

Використання потужного і сучасного інструменту у вигляді GPS-tracker для транспорту наші користувачі можуть бути впевнені в помітному підвищенні ефективності роботи бізнесу, а також в значному зменшенні витрат на роботу своїх транспортних засобів. Після впровадження і використання системи контролю транспорту наші клієнти оптимізують роботу і зменшують витрати на утримання автопарку від 40 до 55%.

У команді СКТ “Глобус” працюють виключно сертифіковані фахівці, за плечима яких 15-річний досвід в даній області – вони впроваджують GPS систему для моніторингу щодня. Компанія пропонує повну установку системи, навчання в її використанні, а також подальшу допомогу у вирішенні проблем, що можуть виникти.