gps трекер для авто в качестве прослушки

Як організувати прослушку автомобіля за допомогою ГЛОНАСС/GPS трекера?

12 Грудень 2020 Технічна команда СКТ “Глобус”

Контроль якісної роботи співробітників на підприємстві – дуже важливе завдання для керівництва. Спостереження і оптимізація є гарантом економної витрати ресурсів підприємства, відсутності непотрібних розтрат і припинення неякісного виконання роботи співробітниками.

Як працює gps трекер для авто в якості прослушки?

Як не дивно, крім GPS моніторингу одним з ефективних впроваджень є прослушка автомобіля за допомогою трекера. Саме ця процедура виключає несанкціонований прибуток для недобросовісних співробітників, які зливають горючі матеріали, роблять незаплановані поїздки в особистих цілях на роботі і поза зміною. Всі ці вчинки вводять керівництво в оману.

Витрати з кожним місяцем збільшуються:

Всі ці фактори негативно впливають на роботу автопарку і бізнесу в цілому. Кожен недобросовісний водій “працює” вкрай обережно, щоб керівництво не дізналося.

Щоб уникнути таких сценаріїв як втрата ефективності бізнесу, потрібна установка спеціального обладнання, яке запровадить прослушку автомобілів за допомогою трекера. Кожному підприємству в Україні варто придбати gps трекер, який допоможе розпізнати недбалих співробітників і водіїв авто. Якісний прихований монтаж і gps трекер для авто – шлях до успішної оптимізації бізнесу.

Для чого застосовується gps трекер для авто

Прослушка актуальна не тільки для звичайних авто паркових компаній, але і для компаній з вантажоперевезення фірм. У даній галузі також важлива чіткість дій, якісне виконання завдань і чесність співробітників.

GPS прослушка також важлива для приватних осіб – в тих випадках, коли шофер більшу частину часу проводить в режимі очікування.

Також, прослушка може працювати в вашому автомобілі для особистих цілей, таких як: безпека життя дітей та інших близьких людей.

Як працює трекер для авто?

Невеликі габарити даного обладнання роблять його дуже зручним для прихованого розташування в машині. Невелика кількість елементів для роботи, проста установка, запис і відтворення звуку – все що потрібно для якісної прослушки. Також, існують моделі, які оснащені більш широким функціоналом для онлайн трансляції звукозапису або ж для автономної прослушки – через певну кількість годин і навіть днів.

Крім даних переваг, ми виділили наступний перелік:

Крім того, трекер гарантує довговічність у використанні та якісну чутливість мікрофона.

Власник даного пристрою може вибрати відповідний йому діапазон прослуховування від гучного діалогу до тихого дихання людини. Gps трекер з функцією прослуховування допоможе вам бути в курсі подій.