Питання: Яка точність визначення пройденого шляху?

Відповідь: Реєстратори руху Глобус G6, G5 визначають своє місце розташування та роблять розрахунок пройденого шляху 1 раз в секунду, незалежно від частоти передачі даних на сервер та точності відображення маршруту на карті. Якщо отримані координати на маршруті є достовірними, точність пройденого шляху становить + / 0,2%.

Впевнитися в точність можна, експортуючи пройдений трек в Google Map, та звіривши їх свідчення. Похибка ж між даними реєстратора та свідченнями одометру автомобілю можуть бути більш суттєвими.

 

 

Питання: Яка точність показань у роботі датчиків рівня палива?

Відповідь: Датчик рівня палива Глобус F1 не є метрологічним приладом, а є індикативним пристроєм. При його роботі допускається похибність у вимірах + / 2%. Похибність залежить від якості палива і від температури.

 

 

Питання: Як працює СКТ "Глобус" в роумінгу?

Відповідь: Реєстратор руху Глобус G6 дозволяє встановлювати до 3 sim карт операторів різних країн, перемикання між картками автоматичне. Оптимальне рішення: картка місцевого оператора і картка типу Goodline, Travelsim. Крім того, для економії трафіку передбачений режим "Пакет", який дозволяє передавати 1-2 рази на добу інформацію про маршрут.

 

 

Питання: Рекомендовані вимоги для організації власного сервера збору даних?

Відповідь: CPU 64 біт; RAM 4 Гб; HDD - 2 по 500 Гб з апаратним RAID10. Linux з ядром 3.x.x .; Підтримка NPTL з боку libc; PostgreSQL 9.x