agro-banner

“ГЛОБУС-АГРО” – ВАШ НАДІЙНИЙ ПОМІЧНИК ДЛЯ РОБОТИ У АГРОСЕКТОРІ

АГРО

СКТ "Глобус" пропонує спеціальні зручні сервіси для контролю за роботою с/г техніки та додаткового обладнання. Надає широкій спектр звітів та зв'язок з іншими обліковими системами. Значно підвищує ефективність роботи агро підприємства.

harvester_system tractor_system people_system
G7_mini
ГЛОБУС R1
Акція! Новий пристрій з 35% знижкою, тільки сьогодні!

До складу скт “Глобус агро” входить:

GPS-моніторинг у сільському господарстві

“Розумне сільське господарство” відноситься до технологій, розроблених для підвищення ефективності, оскільки попит на отримання більшої врожайності з використанням меншої кількості ресурсів продовжує зростати. Фахівці в галузі сільського господарства та фермерства можуть використовувати технології GPS-моніторингу для свого бізнесу.

agro-skt globus

Використовуйте геозони для вирощування, добрива та збирання врожаю.

Геозони створюють віртуальні межі довкола ключових місць. Їх можна використовувати для зберігання даних (наприклад, щоб знати, яка площа земель була оброблена) або для захисту (наприклад, щоб попередити вас про заборонену зону, яку транспортним засобам слід уникати).

Розставте пріоритети для посіву, внесення добрив та збирання врожаю, щоб виробляти більше з меншими витратами.

«Огородіть» регіони, які необхідно дати спокій на тривалий час для обробки ґрунту.

Ізолюйте землю, на якій можуть пастись сільськогосподарські тварини, щоб запобігти нещасним випадкам або травмам людей і худоби.

Визначте місця, які були оброблені пестицидами чи вважаються зонами органічного зростання.

Відстежуйте сільськогосподарську техніку, захищайте свої активи та підвищуйте продуктивність праці.

Величезна кількість віддалених земель, що використовуються в сільському господарстві, ускладнює одночасне відстеження сільськогосподарською технікою.

Втрачені дані дорого коштують галузі, яка вже стикається з нестабільними умовами та ризиками, які не залежать від людини. Але із розумним сільським господарством від СКТ Глобус фермери беруть під свій контроль свій бізнес. GPS-моніторинг є одним із інструментів, що дозволяють їм змінити світ на краще.

Пристрої СКТ Глобус та рішення для керування автопарком дозволяють легко визначати, де автомобілі залишені наприкінці робочої зміни, відстежувати усі їхні розташування під час використання.

Запобігайте цим небезпекам за допомогою повідомлень у режимі реального часу, які попереджають вас про рух будь-яких транспортних засобів.

Системи СКТ Глобус пропонують аналітичні дані менеджерам автопарку, щоб допомогти в обслуговуванні підключеного сільськогосподарського обладнання.

Телематика Глобус – це більше, ніж просто відстеження активів та транспортних засобів. Ця технологія дає вам можливість бачити, де ваші польові працівники в будь-який час, щоб ви могли використовувати ці дані для поліпшення процесу прийняття рішень та обміну інформацією на всіх етапах роботи.

Поліпшуйте маршрути сільськогосподарських машин для підвищення ефективності та економії витрат.

За величезної кількості земель, які необхідно обробляти, менеджери сільського господарства змушені завжди бути ефективними, а це означає, що водії та оператори завжди мають знати правильний маршрут. GPS-моніторинг за сільськогосподарською технікою допомагає позбавитися цих здогадів, коли справа доходить до навігації.

Ви можете використовувати рішення СКТ Глобус, щоб вести облік земель, які вже були опрацьовані. Поліпшені маршрути можуть допомогти вам скоротити непродуктивну працю, знизити витрати палива та витрати, а також зрештою знизити знос автомобіля та продовжити термін служби дорогого обладнання.

Майбутнє технологій у сільському господарстві та сільському господарстві вже настало.

GPS-моніторинг, покращені маршрути, спостереження за польовими працівниками в режимі реального часу та багато іншого формують перспективи розвитку сільськогосподарської галузі. Світ, у якому ми живемо, стає дедалі технологічнішим, і можливості того, що буде далі у сільському господарстві, безмежні.

Зв’яжіться з СКТ Глобус, щоб дізнатися більше про те, як наші системи керування автопарком можуть допомогти покращити ваш сільськогосподарський та фермерський бізнес.

Eфективність системи:

Економія ППМ та інших ресурсів

Контроль нецільового використання техніки

Оперативність та зручність

Облік та звітність