GPS Монiторинг

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТРАНСПОРТУ «ГЛОБУС»

GPS-моніторинг – це процес, що лежить в основі будь-якої системи стеження за транспортними засобами. Тому сьогоднішня технологія GPS стала важливою частиною сучасного життя.
Швидше за все, ви стикаєтеся з подібними технологіями на роботі і в повсякденному житті, але чи дійсно ви розумієте як їх використовувати? І чи знаєте ви, як максимально використати GPS-моніторинг, аби підвищити ефективність і безпеку вашого бізнесу?
СКТ “Глобус” — сучасне інноваційне рішення для GPS-моніторингу всіх видів автотранспорту. Ефективний контроль, оптимізація роботи, економія, – що ще потрібно для якісного бізнесу?
Комфорт клієнта – наша головна мета, тому в цій статті ми зібрали для вас всю важливу інформацію щодо продукту.

Що таке GPS моніторинг

GPS моніторинг — це спеціалізована система, яка призначена для стеження і контролю стану будь-яких рухомих об’єктів. Дану установку можна впровадити практично на будь-який автотранспорт — на легкові та вантажні автомобілі, автобуси, річкові та морські судна, мототехніку і спеціалізовану техніку.
GPS- моніторинг (стеження) дає вам можливість відстежувати автомобілі, поки вони знаходяться в русі. Це незамінний актив для підприємств, у яких велика частина доходів залежить від дорожніх об’єктів. GPS пристрій потрібен для взаємодії з супутниками GPS, щоб визначити його місце розташування, а потім відправити інформацію про його місцеперебування через мережу і на пристрій користувача.

Систематичний контроль - висока ефективність

Як працює GPS моніторинг

Визначення місцезнаходження пристрою GPS залежить від отримання ним сигналів від 4 з 24 супутників, що обертаються навколо Землі в будь-який час. Сигнали із супутників постійно транслюють своє місце розташування і точний час відправлення сигналу. Таким чином, пристрій GPS використовує сигнали синхронізації, узятих нею на спостережуваному об’єкті (і точний час на Землі).
Весь цей процес потрібен для того, щоб визначити, скільки часу знадобилося сигналам супутників, щоб дістатися до пристрою GPS. Маючи в наявності цю інформацію про час, GPS пристрою потрібно тільки визначити, де розташовані супутники (на їх орбіті і по відношенню один до одного), щоб обчислити точне положення спостережуваного об’єкта.

Для чого потрібен gps моніторинг

Ви, мабуть, знайомі з деякими найбільш поширеними застосуваннями технології GPS, але є й інші, про які ви, можливо, ніколи не замислювалися. GPS є важливою частиною всіх видів операцій, від військових до служб швидкого реагування, комерційного і особистого використання.

Військове використання GPS

GPS-навігація в армії дуже важлива для тих, хто перебуває на незнайомій території або для підрозділів, що пересуваються вночі.
Зовсім нова технологія GPS дозволила військовим використовувати дрони. Ці безпілотні літальні апарати є технологією, яка рятує життя, оскільки вони дозволяють нам бачити і діяти в деяких з найбільш небезпечних місць на Землі.

Пошук і порятунок

GPS-моніторинг грає важливу роль в пошуково-рятувальних операціях, дозволяючи рятувальникам відстежувати місцеположення, яке вони відвідали, бачити загальну картину пошукової операції або навіть отримувати дані GPS безпосередньо з GPS-пристрою або телефону загубленої людини.

GPS моніторинг автомобіля

GPS-моніторинг (стеження) має ряд комерційних застосувань, але, мабуть, одним з найбільш ефективних є GPS для відстеження комерційного флоту. Моніторинг – це важлива частина сучасних систем стеження за парком транспортних засобів, що дозволяє відстежувати активність і місце розташування автотранспорту, підвищуючи безпеку та ефективність.

Доведено, що крім спрощення та підвищення точності диспетчеризації та маршрутизації, системи GPS в транспортних засобах скорочують кількість аварій на 38% для малих підприємств. Це означає більш безпечні дороги для всіх і кращу репутацію автопарку вашого бренду.

Як ми вже зрозуміли, GPS є важливою частиною подорожей і транспорту в повсякденному житті, і коли справа доходить до ведення бізнесу і відстеження праці автопарку, GPS-трекери просто необхідні.

Коли у ваш автопарк додані GPS-трекери, ваші співробітники стають більш обережними при водінні, оскільки вони знають, що за ними стежать. Вони розуміють, що кожен рух, який вони роблять під час водіння службового автомобіля, буде відслідковуватися, і вони будуть нести відповідальність за будь-які збитки, викликані необережним водінням або крадіжкою.

За допомогою GPS-моніторингу транспортних засобів ви зможете побачити, куди їдуть ваші автомобілі, з якою швидкістю вони рухаються, а також де і коли автомобіль зупинений і як довго він залишається без руху.

Звісно, ваших співробітників можуть збентежити думки про те, що їх відстежують. Щоб зняти напругу, поясніть переваги GPS-моніторингу:

  • потенційну економію;
  • більш ефективне управління автопарком;
  • можливості щодо захисту від крадіжок.

Маючи GPS на кожному автомобілі, компанії з автопарком можуть відстежувати точне місце розташування і статус водія, зібрати переконливі дані про ефективність автопарку і при необхідності негайно надавати допомогу на дорозі.

ПОЧЕМУ СЛЕДУЕТ ВЫБИРАТЬ СКТ “ГЛОБУС”

Чому слід обрати СКТ "Глобус"

Високопродуктивний пристрій GPS-моніторингаСКТ “Глобус” призначений для сумісності практично з будь-яким транспортним засобом. Якщо ви відстежуєте одну машину, дві вантажівки або сотню фургонів, ми можемо допомогти вам знайти рішення для GPS-моніторинг вашого бізнесу.

Ось кілька переваг, які ваша служба може отримати від впровадження пристрою моніторингу СКТ “Глобус” GPS:

  • відстежуйте своїх водіїв і їх маршрути;
  • детальна документація по пройденим маршрутам і зробленим зупинкам;
  • скоротіть понаднормову роботу;
  • підвищення ефективності бізнесу;
  • зниження витрат на технічне обслуговування ваших авто;
  • підвищуйте задоволеність клієнтів.

Зв’яжіться з СКТ “Глобус”, щоб отримати рішення для відстеження транспортних засобів для вашого бізнесу.