СКТ “Глобус” — лідер в області GPS-моніторингу

27 Квітень 2020

Система контролю транспорту від СКТ Глобус “- це сучасне рішення для людей, які хочуть повністю контролювати роботу свого транспорту і персоналу. Світ не стоїть на місці і щодня з’являються все більш нові технології, які можуть помітно спрощувати життя людей. Сьогодні GPS-моніторинг є досить актуальною темою. З його допомогою стає можливим спрощувати роботу, підвищити ефективність, значно налагодити фінансове становище компанії чи підприємства та просто позбутися від багатьох проблем, що накопичилися в сфері транспорту.

Сфери застосування системи СКТ “Глобус”

Система GPS-моніторингу може бути застосована в дуже багатьох сферах діяльності людини, а зростання популярності системи обумовлений простотою її використання.

Найчастіше в системі GPS-моніторингу потребують сфери бізнесу, що тісно пов’язані з транспортними послугами. 90% компаній можуть стикатися з безліччю проблем, одні з яких:

Всі перераховані вище фактори можуть негативно відбитися на бізнесі і помітно знижувати продуктивність праці від 30 до 40% в середньому. Результатом таких проблем стає зношена техніка, значне зниження прибутку і помітне збільшення витрат.

На допомогу бізнесу приходить система моніторингу СКТ “Глобус”. Наш GPS-трекер допоможе відстежити місце розташування кожного співробітника, що працює на віддаленій основі і подивитися стан будь-якого вашого транспорту з будь-якої точки України і світу.

Також система користується популярністю завдяки запровадженій протиугінній функції, що не може не радувати власників транспортного бізнесу.

Основні переваги від використання системи моніторингу СКТ “Глобус” для всіх сфер

Використання системи моніторингу має ряд переваг:

Система СКТ “Глобус” допоможе значно скоротити витрати на ремонт транспорту, підвищити дисципліну персоналу, полегшити працю власникам бізнесу та їх працівникам, а також підвищити продуктивність компанії в цілому.

Наші фахівці допоможуть впровадити потрібну вашому бізнесу систему для повного контролю і моніторингу. Детальніше можна ознайомитися тут. На сайті представлені актуальні ціни, гарантії і вся необхідна інформація.

3 основні сфери для впровадження GPS моніторингу СКТ “Глобус”

  1. Аграрна сфера.

Сільське господарство найбільш вразлива галузь для істотного ризику і витрат, тому вона потребує системи моніторингу найбільше. Достатня кількість різних махінацій проробляється під час експлуатації сільгосптехніки: використання не за призначенням, крадіжка палива і безліч інших проблем.

Після впровадження системи GPS-моніторингу від СКТ “Глобус” ви зможете отримати:

GPS-моніторинг сільгосптехніки підходить для тракторів, комбайнів, обприскувачів, зерновозів і вантажних автомобілів.

  1. Сфера логістики.

Впровадження GPS моніторингу допоможе вирішувати величезну кількість задач, однією з яких є автоматизація сфери логістики. Великі компанії та підприємства встановлюють систему для того, щоб мінімізувати зайві витрати. Після появи супутникових GPS-систем помітно покращилася якість транспортної логістики в цілому.

Система GPS моніторингу СКТ “Глобус” може:

Економія від впровадження системи в сфері транспортної логістики може досягати до 40% в середньому, а можливості пристрою майже безмежні.

  1. Залізничний транспорт.

Для залізничних підприємств наявність надійного GPS-трекера має важливість, як і для будь-якого іншого транспорту. Система моніторингу зможе в рази збільшити рівень безпеки, контролювати збереження вантажу і навіть вчасно запобігти можливим поломкам.

GPS моніторинг залізничного транспорту від СКТ “Глобус” дозволяє:

Економія від впровадження системи моніторингу СКТ “Глобус”

За 15 років роботи компанії СКТ “Глобус” довірилися більше 30 000 користувачів, завдяки чому вони заощадили значні суми.

Багатьом компаніям і підприємствам вдалося заощадити на:

Характеристики та інші особливості

Вартість тарифів встановлюється залежно від обраних послуг. Найбільш популярною системою від СКТ “Глобус” є GPS-моніторинг, до вартості якого входить:

  1. настройка і установка системи GPS;
  2. наявність 100+ різних карт;
  3. програмне забезпечення для iOS і Android;
  4. гарантія на 3 роки.

Чому обирають систему контролю транспорту від СКТ “Глобус”?

Багаторічний досвід компанії і величезна кількість клієнтів може говорити про надійне співробітництво з СКТ “Глобус”. Це сучасне рішення від українського виробника. “Глобус” є лідером на ринку GPS моніторингу і дозволяє вирішувати велику кількість завдань одночасно.

Компанія СКТ “Глобус” може гарантувати, що після впровадження системи моніторингу продуктивність вашого бізнесу зросте на очах і спростить життя вам і робочого персоналу.

Бонусом стане підтримка фахівців, які володіють широким спектром знань в даній області. Всі питання можна задати менеджерам прямо на сайті.