GPS контроль электроскутеров, электросамокатов и гиробордов

GPS контроль електроскутерів, електросамокатів і гіробордов

17 Листопад 2020 Технічна команда СКТ “Глобус”

У світі цифрових технологій, кожному гравцеві на ринку автотранспортного бізнесу потрібно сучасне технологічне рішення по контролю за електротранспортом, з усім функціоналом GPS-моніторингу. Все, що вам потрібно зробити, щоб убезпечити свій бізнес – це придбати GPS трекер і підключиться до супутникової системи стеження.

GPS моніторинг транспорту: принцип дії і ефективність

Двоколісний електротранспорт став дуже популярним засобом пересування в нинішній час. Даний тип транспорту є актуальним як для активної молоді, так і для дорослої вікової групи, яка хоче їхати на роботу з комфортом. У таких засобах пересування людей приваблює економічність, компактність і швидкість, що дозволяє проїжджати великі дистанції незалежно від локації: тротуар, дорога, плитка і т.д. Малий транспорт набагато економніше, ніж звичні види засобів пересування.

Але на жаль, через невеликі розміри і доступність, електротранспорт стає вразливою метою для злодіїв. Але мінімізувати такі випадки допоможе gps моніторинг транспорту. Трекер кріпиться до вашого засобу пересування і автоматично підключається до систем стеження, моніторинг-сервера і навіть до вашого смартфону (щоб отримувати оперативні повідомлення).

За допомогою GPS моніторингу ви зможете проконтролювати:

З такою інформацією ви забезпечите захист електроскутера, електросамоката або гіроборда. Також система допоможе орієнтуватися в незнайомій місцевості – трекер буде передавати ваші геолокаційні дані на ваш мобільний пристрій, і ви будете бачити, де ви є, і легко знаходити дорогу. Швидше купуйте gps модуль, ціна якого буде доступна кожному користувачеві електротранспорту!