GPS маячок для животного

GPS для контролю домашніх тварин

14 Липень 2021 Технічна команда СКТ “Глобус”

Ми звикли пов’язувати GPS з дорожньою навігацією або можливістю відстежувати поточне місце розташування автомобіля. Однак мало хто чув про подібне рішення для захисту домашніх тварин. GPS трекер для собаки чи кішки це невеликий пристрій, що дозволяє визначити місцезнаходження улюбленого вихованця.

Всі власники домашніх тварин не з чуток знають, скільки стресу доставляє зникнення пухнастого друга. Тому, якщо ваш вихованець часто вибирається на самотні прогулянки або тікає з двору, варто задуматися про придбання GPS трекера. Для вас це буде означати спокійну голову, а для тварини – набагато більшу безпеку. Також GPS допомагає під час спільних відпусток, коли вихованець знаходиться в незнайомому середовищі.

Існують породи собак, які вимагають чимало щоденних вправ на свіжому повітрі, тому часто зникають з поля зору господаря. Крім того, тварини можуть тікати, а то й забезпечувати таким породам необхідну кількість активності.

У випадку з кішками справа йде трохи інакше. У цих тварин вроджений індивідуалізм і цікавість до світу, а це означає, що вихованець буде пропадати з дому навіть на кілька днів. Хоча в більшості випадків коти самі знаходять дорогу додому, є ризик, що вони забредуть занадто далеко і втратять орієнтацію. Заради безпеки вашого вихованця і вашого душевного комфорту варто прикріпити до нашийника GPS-локатор. GPS маячок настільки малий, що відмінно підходить для собак і кішок будь-якого розміру.

Як працює GPS-передавач для собаки та кішки?

GPS трекер – це безцінне рішення для пошуку вихованця. Точність приладу досить висока, а деякі моделі можуть ще й зберігати історію переміщень тварини. Пристрій дозволяє визначити місцезнаходження собаки або кішки з точністю до кількох метрів.

GPS-ошейник

Принцип дії у GPS-нашийників однаковий: в корпус трекера вставляється сім-карта, яка забезпечує зв’язок з твариною. Координати вихованця відстежуються за допомогою геолокаційної систем і передаються на смартфон власника.

Невеликий передавач, прикріплений до нашийника тварини, працює у два простих етапи. Перший крок – включення GPS трекера, другий – вхід на платформу для відстеження поточного місцезнаходження тварини. Завдяки таким нескладним діям можна отримати безцінний спокій і безпеку вихованця.

GPS маячок хорошої якості для собак і кішок має ємну батарею і інтелектуальну систему управління енергоспоживанням, завдяки якій передавач може безперервно працювати протягом багатьох годин без підзарядки. Хоча на ринку є й інші, дешевші рішення, такі як звукові або радіолокатори, проте, вони набагато менш точні і їх складніше використовувати в повсякденному житті. Тому варто інвестувати в інноваційну систему GPS-моніторингу.

Функції GPS-локаторів:

  1. Місцезнаходження – це основна і найважливіша функція, що дозволяє визначати своє поточне місцезнаходження собаки чи кішки. Будь-який GPS-ошийник має цю функцію. Ви можете спостерігати за пересуванням вихованця на карті через комп’ютер або завдяки безкоштовному додатку на мобільному телефоні. Це найбільш зручне рішення з урахуванням того, що зараз ми більшу частину дня не розлучаємося з телефоном.
  2. Віртуальний бар’єр. У додатку на мобільному телефоні ви визначаєте допустиму межу переміщення вихованця на карті. Якщо собака або кішка покине позначене місце, ви отримаєте повідомлення в додаток.
  3. Кількість вихованців, підключених до системи GPS. Залежно від моделі вам доведеться купити додатковий GPS маячок для кожного вихованця, і ви будете спостерігати за ними з одного пристрою.
  4. Професійні моделі обладнані компасом, який показує напрямок руху тварини. Крім того, пристрій показує швидкість бігу.
  5. Історія маршруту. Більшість GPS нашийників мають можливість переглядати історію пересування тварини. Така історія може бути обмежена останніми 24 годинами або повністю необмежена. Ця опція дозволяє перевірити, в який бік, швидше за все, відправиться маленький втікач.

Кращі моделі нашийників з GPS трекером для домашніх тварин

Вибір GPS датчиків на ринку дуже широкий. Подібні гаджети випускаються різних розмірів, форм і способів надягання. Більшість пристроїв водонепроникні, і вихованці без проблем можуть з ними купатися. Є нашийники, які можуть легко носити як великі собаки, так і цуценята і навіть кішки.

GPS трекер для собаки

Тягові GPS-нашийники для кішок і дрібних собак

Зрозуміло, що кішки люблять гуляти на самоті і бродити, попри наше бажання тримати їх тільки вдома. Ви зможете відслідковувати кішку на своєму мобільному телефоні, комп’ютері або планшеті. Пристрої для кішок вагою до 3,5 кг мають форму нашийника з регульованою окружністю від 19 до 30 см.

Дана група пристроїв підходить і для дрібних собак. Вироби відрізняються легкою вагою і наявністю високоточного і приблизного режимів пошуку. Тягові моделі мають міцну конструкцію і прості у використанні.

Тягові GPS-нашийники + трекери активності

GPS маячок для собак дозволить вам відстежувати місце розташування вашого вихованця в будь-який час без обмежень по дальності. Функція віртуального паркану повідомить вам, коли собака перетнула зазначений кордон. Маячки вагою від 4 кг є легкими, водонепроникними і дуже міцними. Термін експлуатації батареї – від 2 до 5 діб, час зарядки всього 2 години. Пристрої дуже маленькі (важить 30 г) і підходять для цуценят від 4 кг.

Функція моніторингу активності ідеальна для тварин, що люблять пригоди. Подбайте про стан вихованця: стежте за його активністю і кількістю спалених калорій.

GPS-локатори для великих собак

Це GPS трекер, спеціально розроблений для великих порід собак. Головна особливість моделей цієї групи полягає в тому, що вони мають великі габарити. Такі пристрої однаково добре працюють як під час повсякденних прогулянок, так і в професійних мисливських походах за участю кількох десятків великих собак і десятків мисливців.

Зазвичай призначені для собак від 20 кг, але завдяки цьому час автономної роботи збільшено до 6 тижнів. Як правило, є можливість включити режим LIVE (живе відстеження / точне відстеження місця розташування улюбленого вихованця в реальному часі). Карти дуже розбірливі, тому легко можна побачити, де знаходиться тварина. Пристрої працюють всюди, де є покриття GSM. Місцерозташування собаки можна перевірити в додатку на мобільному телефоні або в браузері на комп’ютері.

GPS маячок підтримує функцію визначення температури місцевості, і повністю водонепроникний.

Масивні моделі для великої рогатої худоби

Це вироби в захищеному корпусі, з максимальним ресурсом акумулятора і можливістю практично безперервного активного спостереження.

GPS-локатор для контролю домашніх тварин – ідеальне рішення для захисту кішок, собак і великої рогатої худоби, схильних втікати з дому. Пам’ятайте, що тварина, залишена без нагляду в чужому місці, піддається безлічі небезпек і травм. Ми ніколи не знаємо, коли вихованець може вислизнути і заблукати на чужій території. Тому GPS трекер повинен бути обов’язковим пристроєм для забезпечення безпеки чотириногого друга.