GPS для вантажний автомобілів

28 Квітень 2020

Будь-яка транспортна компанія має свою основну діяльність, і частіше за все цією діяльністю є перевезення вантажів. Сьогодні даний рід діяльності і те, чим займається транспортна компанія, досить складно назвати звичайною доставкою. Це все більше схоже на роботу вищої якості, де справжні професіонали своєї справи займаються забезпеченням доставки вантажу для своїх замовників. Транспортуванням вантажу можуть займатися не тільки професійні водії, які мають великий досвід за плечима, а й кваліфіковані логісти, менеджери і навіть вантажники. Весь персонал, що працює на транспортну компанію, є одним ланцюгом. Кожен працівник виконує свою роботу з доставки вантажу швидко і якісно, ​​незалежно від обсягу і ваги вантажу.

Однак, не в кожної компанії бувають такі наполегливі і чесні співробітники, які працюють виключно на благо компанії. Часто власники компаній стикаються з безліччю проблем, які з’являються через несумлінного персоналу і їх неякісної роботи. Тоді на допомогу власникам бізнесу приходить GPS для вантажних автомобілів. Що це і як це працює? У всіх питаннях розберемося нижче.

Що таке GPS для вантажних автомобілів?

Для контролю вантажних автомобілів найчастіше використовується GPS-трекер, який ще називають GPS-приймачем. Пристрій має невеликий розмір, навіть менше, ніж людська долоня. І таке мініатюрний пристрій вміщує в собі повноцінну систему з прийому і передачі даних.

Найбільш важливими складовими GPS-пристрої є приймач і передавач, що працюють на базі GSM. Передавач має функцію передавати всі дані по GPRS або ж SMS. Також будь-трекер складається з антени (буває зовнішня або вбудована), вбудованої пам’яті і акумулятора. GPS-трекер кріпиться в салоні автомобіля, і за допомогою нього стає можливим визначити точну геолокацію авто в режимі онлайн. Система моніторингу GPS має ряд і інших корисних функцій і переваг, які ми розглянемо далі.

Що включає в себе система GPS для вантажних автомобілів?

Для чого потрібен GPS для вантажних автомобілів?

Система моніторингу GPS застосовується власниками автопарків та інших транспортних компаніях в наступних основних цілях:

  1. Моніторинг в режимі реального часу.

Після впровадження супутникової системи GPS-моніторингу транспорту, з’являється чудова можливість спостерігати за точним місцем розташування вантажного автомобіля в режимі реального часу і контролювати рівень палива в баку автотранспорту на всьому маршруті його слідування, і незалежно від його протяжності.

  1. Контроль палива в бензобаці.

Завдяки системі GPS для вантажних автомобілів можна з неймовірною точністю спостерігати за усіма зупинками, заправками, а також моніторити ймовірний слив бензину або будь-якого іншого палива з бензобака автотранспорту. Дана система також оснащена реєстрацією часу і прив’язкою певних дій до адрес на маршруті з високою точністю. Рівень палива стає можливим відстежити як у вигляді графіка, так і у вигляді звітностей. Система датчика рівня палива практично не має неточностей і похибок – найчастіше вони не перевищують 1-1,5%.

  1. Контроль стану вантажу.

Найчастіше контроль стану вантажу відбувається візуально, але такий спосіб контролю найчастіше абсолютно неефективний. Вкрай часто доходить навіть до того, що товар псується, а всю провину переважують на робочий персонал компанії. Саме для такого випадку застосовується система GPS для вантажних автомобілів, яка дозволяє спостерігати за станом вашого вантажу.

  1. Блокування двигуна.

Система GPS дає можливість блокування вантажного автомобіля віддалено в разі викрадення або інших непередбачених ситуацій. Для цього потрібно всього лише відправити сигнал на GPS-трекер, після чого відбудеться повне блокування двигуна. Для всіх клієнтів, що впровадили систему GPS моніторингу, надається особлива схема для швидкої блокування вантажного авто.

  1. Голосовий зв’язок.

Водій вантажного транспорту з встановленою системою GPS може користуватися двосторонньої голосовим зв’язком з диспетчером, що також значно заощадить кошти на мобільний зв’язок аж до 50%.

Вантажні автомобілі можуть проїжджати кожен день від 100 км, при цьому витрачається чимала кількість палива, що є досить недешевим задоволенням. До всього цього можуть здійснюватися грошові витрати на ремонт автотранспорту, а також на заміну гуми і масла. Всі ці нюанси змушують власника вантажного автомобіля виділяти величезний бюджет, і це лише на одне авто. Найголовнішою перевагою впровадження системи GPS для вантажних автомобілів для моніторингу транспорту є помітна економія загальних витрат на транспорт. Після установки даної системи з датчиками рівня палива економія загальних витрат компанії складе в середньому 20-30%, що є відмінним результатом. Моніторинг всіх витрат дозволить негайно окупити витрати на покупку і установку GPS системи стеження за вантажними авто.

Де придбати систему GPS для вантажних автомобілів?

Отже, ми розібралися чому впровадження системи моніторингу GPS є практично необхідністю для компаній, які займаються вантажоперевезеннями, і чому GPS-трекер так спрощує життя власникам бізнесу.

Залишається питання: де ж придбати дану систему і як її встановити? На це питання допоможе відповісти компанія системи контролю транспорту СКТ “Глобус”, яка займається впровадженням систем GPS вже протягом 15 років. Компанія має величезну кількість задоволених клієнтів, які користуються системою протягом довгих років.

Компанія СКТ “Глобус” має багато переваг. Фахівці, що в ній працюють, мають колосальний досвід за плечима і знають всі нюанси роботи системи GPS-моніторингу. Вони зможуть індивідуально допомогти новому клієнтові в підборі найефективнішого обладнання, відштовхуючись від того, який кінцевий результат хотів би отримати клієнт.

Фахівці зможуть надати клієнту навчання всіх нюансів роботи з системою, після якого у користувача не залишиться ніяких питань. Також компанія СКТ “Глобус” надає технічну підтримку 24/7 і сервісне обслуговування.

Ви можете бути впевнені, що звернувшись в компанію СКТ “Глобус” Вам нададуть надійну і якісну систему GPS для вантажного автомобіля з усіма сертифікатами і гарантіями.