GPS моніторинг транспорту

17 Серпень 2020

GPS моніторинг транспорту є простою у використанні, зручною, універсальною системою, що спрямована на відстеження місцезнаходження необхідних об’єктів, які здійснюють рух. Основою системи є GPS-трекер. Саме за допомогою цього приладу стає можливим визначати геолокацію транспортного засобу і передавати всі отримані дані в сервісний центр. Пристрій встановлюється в абсолютно будь-який вид транспорту.

Система контролю і управління – є обовязковою для сучасних логістичних компаній або автотранспортних підприємств. Керівники, які хочуть більш ефективно контролювати витрати і прибуток свого бізнесу, пересування і місцезнаходження своїх авто, потребують спеціальні системи спостереження за транспортом.

Як працює GPS моніторинг транспорту?

Великі підприємства, в наявності яких є цілий автопарк і робочий персонал, хочуть бачити не лише місце розташування свого транспорту на мапі. Найчастіше власники бізнесу також бажають бути в курсі інформації про рівень і витрати палива, тривалість зупинок, або технічний стан механізмів транспортного засобу. Завдяки системі GPS моніторингу транспорту стає можливим встановити в свій автомобіль різноманітні додаткові датчики, які допоможуть у здійсненні повного контролю транспортного засобу.

Завдяки роботі системи контролю транспорту стає можливим:

Які найважливіші проблеми вирішує використання GPS моніторингу транспорту?

Несанкціонована зміна маршруту.

Цілком ймовірно, що водії, що працюють на вас, можуть використовувати робочий транспортний засіб в особистих цілях. Наприклад, водій може підробляти кур’єром в той час, коли ви навіть не підозрюєте цього. Або ж водій може встигати заїхати до родичів кілька разів на місяць в робочий час, про що ви теж не знаєте. Для великого бізнесу це зовсім не втрата? Але, якщо це відбувається постійно, а на вашу компанію працює більше, ніж один недобросовісний водій – бізнес може поступово втрачати великі кошти. Систему GPS моніторингу транспорту можна легко налаштувати так, щоб бути в курсі всіх дій, що були здійснені водіями в робочий час всередині вашого автотранспорту.

Злив палива.

З цією проблемою стикається більшість компаній і підприємств, які володіють транспортом або цілим автопарком. Паливо з бака вашого автомобіля може легко зливатися в особистих цілях, або ж зловмисник може вкрасти його для перепродажу. Цілодобовий GPS моніторинг транспорту в режимі on-line, який може працювати разом з датчиком контролю палива, позбавить вас від цієї проблеми.

Махінації з чеками.

Сьогодні варіант з чеками, які водій забирає з заправних пунктів, а після чого надає їх своєму начальству, вже втратив свою актуальність. Більш того, це стало навіть зовсім ненадійно. Незважаючи на те, що ви могли розрахувати середні витрати транспортного засобу в місяць – надається водієм чек може збрехати або бути і зовсім підробленим. Система GPS моніторингу транспорту з легкістю допоможе вам у цьому питанні, а також стане помічником в справі по виявленню недобросовісних співробітників, що працюють на вас і вашу компанію.

Як установка системи GPS моніторингу для транспорту допомагає вам економити

Значне зростання ціни палива змушує економити власників бізнесу, грубо кажучи, кожну копійку. Як ми розібралися вище, система GPS моніторингу для транспорту виключає нецільове використання транспортного засобу завдяки цілодобовому моніторингу, а також виключає злив палива.

Оцінка ефективності від впровадження GPS-моніторингу в ваш автотранспорт:

Цілодобовий контроль в on-line режимі є головною перевагою системи GPS моніторингу. Після установки даної системи значно збільшується загальна ефективність роботи вашої компанії, а витрати на експлуатацію транспорту навпаки стають нижче. Економічний ефект від впровадження системи контролю не змусить себе чекати. Уже через кілька місяців ви зможете відчути, що ваша компанія стала витрачати значно менше коштів на утримання автопарку.

Для кого призначена система GPS моніторингу транспорту і де її придбати?

Звичайно, головними споживачами системи моніторингу є компанії, що надають логістичні послуги. Найчастіше це міжнародні та пасажирські перевезення, служби будівництва, кур’єрські служби, сільське господарство і т.д. Ця порівняно нова технологія завоювала свою популярність також у любителів-автомобілістів. Система GPS моніторингу транспорту також служить як додатковий засіб охорони автомобіля.

Якщо у Вас є бажання мінімізувати витрати на обслуговування вашого транспортного засобу і оптимізувати роботу вашої організації або підприємства – в цьому зможе допомогти компанія контролю транспорту СКТ “Глобус”, яка є лідером на ринку по впровадженню системи GPS моніторингу транспорту з 2005 року.

Компанія займається установкою якісних і надійних систем моніторингу від українського виробника ПрАТ “ЕЛСІТОН”, а в команді працюють виключно сертифіковані фахівці, які знаються на своїй справі від А до Я і мають великий досвід.

СКТ “Глобус” допоможе вибрати найбільш підходящу систему GPS моніторингу для вашого транспортного засобу, яка принесе економічний результат вашого бізнесу.