GPS моніторинг в Україні: всі особливості та переваги

28 Квітень 2020

У будь-якій сфері діяльності, яка пов’язана з транспортному, виникає ряд проблем. Однією з таких проблем для багатьох власників бізнесу є відсутність можливості контролювати роботу віддалених співробітників і службових авто, на яких вони пересуваються. Сучасні технології дуже просто допоможуть у вирішенні даної проблеми. У цій статті ми зможемо детально розглянути всі нюанси роботи системи визначення геолокації, а також дізнаємося про переваги, якими можна скористатися набуваючи систему GPS моніторингу.

Що таке GPS моніторинг?

Пристрій GPS моніторингу являє собою систему для відстеження місцезнаходження об’єктів. Працює GPS моніторинг в Україні, і за допомогою роумінгу за її межами. Використовується система найчастіше для моніторингу транспортних засобів і також в цілях безпеки. Основою системи є пристрій, що називається GPS-трекер. Саме за допомогою цього пристрою можна визначати точне місце розташування будь-якого транспортного засобу: автомобілів, поїздів, сільгосптехніки, судів і т.д. Вся отримана інформація про потрібний об’єкт і його геолокація передається власнику системи і в сервісний центр.

Як працює GPS моніторинг в Україні?

Основою роботи системи GPS моніторингу є GPS-пристрій, який встановлюється в будь-якому транспорті без винятку, а також центр управління системою. Сам пристрій складається з визначального координати приймача і передавача. Передавач відправляє на сервер всю інформацію з GPS-пристрою по GSM / GPRS каналу. Завдяки спеціальній програмі дані з GPS-трекера проходять режим обробки і виводяться на екрані будь-якого смартфона, планшета або персонального комп’ютера (ПК). Найчастіше всі дані про місцезнаходження об’єкта відображаються на карті, за допомогою якої оператор, директор компанії або власник транспортного засобу може зрозуміти, де в даний момент знаходиться його співробітник.

Навіщо необхідна система GPS моніторингу в Україні?

Компанії, що працюють в області транспортних перевезень нерідко стикаються з тим, що їх віддалені співробітники можуть використовувати авто компанії в особистих цілях. Також такі компанії не з чуток знають про ситуації з крадіжкою палива, про вагомі порушення, що стосуються експлуатації та про недостатньо ефективному розподілі робочого часу персоналу.

Після впровадження системи GPS моніторингу в свій транспортний засіб, власник компанії отримує ряд корисних можливостей. Розглянемо їх детальніше:

Хто найчастіше використовує систему GPS моніторингу?

Системи GPS моніторингу в Україні почали стрімко розвиватися ще на початку 2000-х років. Самий пік популярності на придбання GPS-трекерів припав на 2006-2007 роки, а купували їх в основному компанії і підприємства, в наявності яких був свій транспорт і автопарк. У той час багатьом бізнесам було необхідно знайти нові і сучасні рішення для економії. Звичайно, спочатку вкрай мало компаній знали про цю систему GPS, а також про її функції та можливості. Через кілька місяців після впровадження такого невеликого GPS-пристрою на свої автомобілі, багато підприємств переконалися в якості роботі системи, а також помітили позитивні результати в економічному плані: помітно скоротилося число витрат на утримання і обслуговування автопарків.

Сьогодні практично жодна компанія не може обійтися без системи GPS моніторингу в Україні. Найчастіше такими компаніями є логістичні – і це зрозуміло. Система моніторингу підвищує робочу ефективність віддалених співробітників, які працюють в інших містах або країнах, а також збільшує їх безпеку.

Також система моніторингу користується популярністю у таксопарків, служб доставки, служб медичної допомоги та багатьох інших. Сьогодні багато власників громадського транспорту також стали впроваджувати систему GPS моніторингу у себе, що зручно в основному для пасажирів, які можуть завантажити мобільний додаток на смартфон або планшет, і бути в курсі пересування будь-якого транспорту.

Система GPS-моніторингу в Україні також користується широкою популярністю серед власників сільськогосподарської техніки, будівельних підприємств і комунальних служб: вона може легко визначати ефективність роботи дорожнього, ремонтного, посівного та збирального транспорту.

Зрозуміло, GPS-трекер корисний не тільки для підприємств. Його впроваджують в своїх особистих автомобілях звичайні водії, які люблять і цінують свою машину, для більшої безпеки. У разі викрадення автомобіля можна отримати сигнал про рух авто і легко дізнатися його справжнє місце розташування.

Какие результаты получают пользователи системы GPS мониторинга в Украине от СКТ “Глобус”?

Придбання та впровадження системи контролю транспорту від СКТ “Глобус” дозволяє користувачам:

Де купити систему GPS моніторингу в Україні?

Система GPS моніторингу є практично необхідним пристроєм для багатьох власників бізнесу, а придбати її можна у лідерів на ринку GPS моніторингу в Україні. Компанія системи контролю СКТ “Глобус” надає якісне та надійне обладнання від українського виробника “ЕЛСІТОН” з 2005 року. “Глобус” підходить до кожного клієнта індивідуально і допомагає вибрати найбільш відповідне обладнання для покращення бізнесу своїх користувачів. Всі пристрої підходять для абсолютно будь-якого виду транспорту і працюють безперебійно. Компанія СКТ “Глобус” пропонує вигідні ціни та індивідуальне рішення.

Детальніше ознайомитися з товарами і отримати відповіді на питання, що цікавлять, можна тут. Заповніть заявку, і менеджери СКТ “Глобус” зв’яжуться з вами найближчим часом.