GPS-моніторинг та контроль палива в сільському господарстві

18 Вересень 2020

Сільськогосподарська ніша відрізняється найбільш значними простоями техніки і досить низькою продуктивністю роботи через специфіку транспорту. Віддаленність від керівництва в цій сфері підвищує ймовірність зловживань, виробничих і інших незапланованих витрат.

GPS моніторинг сільгосптехніки виключає нецільове використання техніки і розкрадання палива, а також дозволяє вести контроль над роботою в онлайн. Ці переваги скоротять простої і дозволять ефективно розподіляти ресурси.

Контроль палива GPS моніторингу дає можливість бачити реальне число відпрацьованих годин кожного транспортного засобу, відстежувати місцезнаходження, переглядати історію переміщень, розраховувати витрати пального і точну площу опрацьованих локацій.

Робота GPS трекера

Впровадження GPS трекера в сільському господарстві зробить значний внесок не тільки в економіку, але і в подальший розвиток бізнесу. Система працює досить просто: кожен водій вставляє картку в зчитувач кабінету транспорту і приступає до роботи. Диспетчерська програма відображає на екрані тип і номер причіпного агрегату, його пересування, повороти, обробку поля і навіть об’їзди перешкод. GPS-моніторинг сільгосптехніки – це незамінна річ, яка дозволяє бачити рівень палива в баку і витрати за день.

Впроваджуючи таку систему в свій господарський бізнес, підприємство отримує:

Щоб уникнути зносу техніки або розкрадання, диспетчер і водій встановлюють функцію “двосторонній зв’язок”. Для цього трекери оснащуються системою ідентифікації водія, а також датчиками, за рахунок яких ведеться система звітності по завантаження і вивантаження. Важливо, що система стеження дозволяє вивести карту з шириною і кількістю проробок техніки. Щоб продуктивно працювати з клієнтами, керівники автопарків можуть використовувати навігацію для стеження онлайн. Детальну документацію зі звітами про виконану роботу можна надавати орендарям в якості додаткової послуги.

Підсумовуючи вищесказане, важливо сказати, що GPS моніторинг сільгосптехніки при порівняно невеликих витратах є незамінним помічником в сільському господарстві.

scroll-btn