globus gps tracking

Що потрібно знати про GPS-трекінг

27 Квітень 2020

Проблема будь-якої діяльності, пов’язаної з переміщеннями на далекі відстані – відсутність або недолік контролю за транспортними засобами. Вона стосується як ефективності роботи, так і безпеки. Сучасні технології визначення геолокації допомагають вирішити цю проблему. У даній статті ми розглянемо, як працює система контролю транспорту і які переваги отримують компанії, які її використовують.

ЩО ТАКЕ GPS-ТРЕКІНГ

GPS-моніторинг – це система відстежування місцеположення рухомих об’єктів. Її також використовують для контролю стану транспорту і з метою безпеки. Основа системи – GPS-трекер. Це пристрій, який визначає, де знаходиться транспортний засіб (геолокацію), і передає ці дані в серверний центр. Його можна встановити на автомобілі всіх видів, автобуси, сільськогосподарську та залізничну техніку, а також морські та річкові судна.

Принцип роботи

В основі GPS-трекінгу лежить обмін даними між GPS-пристроєм, встановленим на транспортному засобі, і центром управління. Прилад складається з приймача, що визначає координати, і передавача, який відправляє цю інформацію по GSM / GPRS каналу на сервер. За допомогою спеціального програмного обладнання дані обробляються і виводяться в зрозумілому для сприйняття вигляді. Зазвичай це карта, на якій відображається місцезнаходження кожного об’єкта. З її допомогою оператор компанії або господар транспортного засобу можуть легко відстежити, де він знаходиться.

Навіщо потрібен GPS-трекінг

Підприємства, які працюють в сфері транспортних перевезень, стикаються з проблемами нецільового використання автомобілів, неефективного розподілу робочого часу, крадіжки палива і порушення правил експлуатації. GPS-система контролю транспорту дозволяє їх усунути. При підключенні додаткового обладнання можна не тільки визначати місцезнаходження транспорту, а й отримувати відомості про витрати палива, маршрути, час зупинок і простоїв, стан механізмів і т.д. Розглянемо ці можливості більш детально:

Підвищення ефективності

Основне завдання GPS-трекінгу – контроль за переміщенням і станом об’єктів. Ці дані отримують не тільки з метою інформування, але також для аналізу та підвищення ефективності роботи всього підприємства. З їх допомогою можна:

Вирішення проблем

GPS-трекінг дозволяє боротися з проблемами, які пов’язані з несумлінним виконанням водіями своїх обов’язків. Установка датчиків допомагає:

Хто використовує

Так як GPS-трекінг має багато функцій і можливостей, його використовують всі, хто будь-яким чином пов’язаний з транспортом. В першу чергу це логістичні компанії, які займаються перевезеннями. Відстані між містами досить великі, тому відстеження переміщення підвищує ефективність і безпеку. Особливо корисна така система при міжнародних перевезеннях. Це може бути трансфер як пасажирів, так і товарів.

Систему моніторингу використовують також служби, які працюють в рамках одного міста. Наприклад, таксі, доставка, медична допомога і т.д. У багатьох містах GPS-трекінг застосовується і для громадського транспорту: за допомогою мобільного додатку або на сайті можна відстежити рух автобусів, тролейбусів і трамваїв, а також дізнатися орієнтовний час прибуття на потрібну зупинку. При установці додаткового обладнання система контролю корисна для комунальних підприємств, сільськогосподарських та будівельних компаній. Вона визначає, наскільки ефективно працює ремонтна, дорожня, збиральна, посівна, будівельна та інша спецтехніка.

Крім підприємств, GPS-трекінг встановлюють і автолюбителі. Основна мета – безпека особистого транспорту. Найбільше використовується функція визначення місця розташування і відправки сигналу про початок руху. Вона особливо корисна в разі викрадення.

ЧИМ ОСОБЛИВІ GPS-ТРЕКЕРИ СКТ “ГЛОБУС”

За 15 років роботи ми створили технологію, яка безвідмовно функціонує на всіх видах транспорту, допомагаючи нашим клієнтам підвищувати ефективність їх діяльності. Система спрямована на вирішення таких завдань:

Так как для передачи данных используется GSM-канал связи, в устройстве предусмотрены слоты для 3-х сим-карт. Они также могут работать в роуминге, если передвижение осуществляется по другой стране.

Користувачі GPS-трекінгу від СКТ “Глобус” отримують звіти по кожній з перерахованих вище функцій: шляховий лист, витрата палива, зупинки, контроль швидкості, таймер ресурсів, ідентифікація водія і т.д. Для спецтехніки надається інформація про продуктивність її роботи. Приклади можна подивитися тут. Что може бути краще, ніж висока ефективність, зменшення витрат і сумлінні працівники? Тільки можливість реалізувати це в своїй компанії! Установка GPS-трекінгу від СКТ “Глобус” – перший крок. Залишити заявку можна тут.