GPS моніторинг сільгосптехніки

27 Квітень 2020

Система GPS моніторинг сільгосптехніки має успіх застосування в найрізноманітніших областях діяльності людини. Вона застосовується від приватного авто до цілого парку сільгосптехніки, в якому працює велика кількість співробітників. Крім контролю руху транспорту необхідний і контроль палива.

Якщо ви є власником сільськогосподарські техніки – ви напевно знаєте, як нелегко буває встежити за тим, де і як вона використовується в даний момент. На допомогу приходить пристрій GPS моніторингу сільгосптехніки. Оснащення машин такою системою помітно спрощує процес контролю за усією технікою, так як вона дає можливість стежити за станом вашої техніки, а також її переміщення в режимі онлайн.

GPS моніторинг або, іншими словами, агронавігатор є максимально корисним пристроєм. На сьогоднішній день практично ніякий трактор не виїжджає в поле без GPS-трекера – і це зрозуміло. Адже система моніторингу здатна робити частину роботи за вас, при цьому підвищуючи продуктивність роботи механізатора від 30 до 40%.

GPS моніторинг сільськогосподарської техніки

Система GPS моніторинг сільгосптехніки відрізняється від автомобільної: працює з більшою точністю і здатна витримувати важкі умови. Завдання GPS пристрою полягає в тому, щоб вести машину рівно по заданому курсу руху. Використовуючи систему ви легко і впевнено зможете вести сільськогосподарську техніку без відхилень по лінії.

Власники сільськогосподарської техніки і сільгосп підприємств вважають за краще придбати комплексне обслуговування. Це означає, що крім контролю за пересуванням система дає можливість контролювати рівень і витрати палива, а також роботу причіпних механізмів. Також система формує базу даних про оброблені поля: що було посіяно, в який час і які роботи в полі були виконані в цілому.

Економія від впровадження GPS моніторингу сільгосптехніки

Завдяки сприятливому клімату і родючому чорнозему є всі умови для того, щоб розвивати агропромисловий комплекс. Через це кожна агро компанія має на меті збільшити ефективність роботи і знизити витрати особистого автопарку сільськогосподарської техніки.

Великі підприємства і фірми, в яких налічується понад 100 + одиниць сільгосптехніки, насамперед повинні стежити за рівнем і витратою палива в баку машини. Ціна на паливо зростає з кожним роком і значно б’є по гаманцю власника бізнесу. Також варто враховувати витрати на незаконно злите паливо, що теж трапляється нерідко. Саме з цією метою в сільському господарстві система GPS моніторинг сільгосптехніки застосовується практично на всій агротехніці.

Використання системи моніторингу дасть швидкий ефект і сприятливо вплине на фінансовий стан вашої компанії і бізнесу в цілому до 40%.

Система GPS моніторингу сільгосптехніки в сільському господарстві здатна:

Які можливості є у системи GPS моніторингу сільгосптехніки?

Чим ще корисний GPS моніторинг сільгосптехніки?

GPS-моніторинг є найоптимальнішим способом для контролю роботи вашого персоналу. Це стосується тих компаній і підприємств, в яких співробітники працюють віддалено або самостійно. Коли працівник перебуває без постійного спостереження керівника – може виникнути спокуса лінуватися і “спрощувати” свою роботу, роблячи її неякісно. Нерідко через це страждає фінансове становище компанії, а весь прибуток поступово йде до конкурентів. У такій ситуації придбання системи GPS для моніторингу є чи не єдиним вихідом.

Впровадження системи значно покращує роботу водіїв вашої сільгосптехніки, а також усуває їх “ліві” підробітки. Техніка також зношується не так швидко, тому що персонал намагається стежити за нею набагато ретельніше. Ситуація з паливом поліпшується в середньому на 10-15%, що помітно і позитивно позначається на вашому гаманці.

Чому варто довіритися нам?

Вся наша продукція виробляється в Україні і має високу якість. Купуючи товари на нашому сайті ви можете бути впевнені в справності і довговічності системи контролю транспорту від СКТ “Глобус”, тому що наша компанія співпрацює лише з перевіреними виробниками.

Ми гарантуємо, що впровадження GPS-моніторингу значно заощадить витрати ваших фінансових ресурсів і підвищить ефективність бізнесу аж до 40%.

Для придбання системи GPS моніторингу сільгосптехніки ви можете зв’язатися з нашим консультантом, або самостійно залишити заявку і ми самі зв’яжемося з вами найближчим часом.

scroll-btn