Контроль палива на великій с/х техніці

12 Січень 2021

Кожен керівник компанії або просто той, хто займається логістикою чи має діло з машинами розуміє наскільки важливим пунктом у звітах є розхід палива. Всього лиш 20-30 років назад цю інформацію неможливо було максимально точно простежити. Але зараз, в століття технологій, майже кожен рік на ринок виходять все більше нових технологій, які допомагають працівникам з абсолютно різних сфер.

Сьогодні ми поговоримо про систему контролю транспорту “ГЛОБУС” на прикладі габаритної сільгосптехніки, використовуючи датчики для контролю пального і GPS моніторинг.

Як можна контролювати розхід палива на сільгосптехніці?

  1. Слідкуючи за середнім числом витрат

Цей спосіб точно є найбільш популярним, не потребує абсолютно ніяких вкладень, але відповідно є найменш точним. На додаток, для сільгосптехніки досить складно розрахувати норму витрат пального, адже потрібно врахувати всі фактори, такі як вид агрооперації, стан і твердість ґрунту, якість виконання роботи і т.д. Вирішивши зекономити та грамотно все підрахувавши, вірогідно ви можете допустити помилку і вийти в мінус.

  1. Додатково встановивши лічильник витрат пального

Малопопулярний, недешевий, але найбільш точний спосіб контролю витрат палива — це встановлення датчика контролю пального. Після встановлення лічильника, ви отримуєте можливість контролювати ваших підопічних в режимі реального часу, сидячи в офісі за комп’ютером або навіть використовуючи додаток для смартфона. Незважаючи на те, що процедура монтажу цього диво-приладу обійдеться вам в копійку, запевняємо вас, що ні стан мотору, ні їзда по сільській місцевості, ні високі навантаження і перманентна робота не вплинуть на точність показників. Але для досягнення максимально точних результатів знадобиться правильний підбір обладнання і звичайно ж грамотний монтаж з подальшим обслуговуванням лічильника для контролю витрат пального.

  1. Встановлення ДРП

Досить популярний, але дуже специфічний і далеко не універсальний спосіб. Володіє звичайно непоганою точністю, але при експлуатації і процесі встановлення виникає багато нюансів. Потрібно звертати увагу на геометрію виробу, щоб можна було його міцно і надійно встановити. Буде важко обслуговувати сам датчик, якщо бак на транспортному засобі знаходиться під кабіною водія. На додаток, ресурс пластмасового бака одразу ж різко зменшиться, якщо в ньому вирізати отвір під ДРП. Висновки лишаються за вами.

Чи варто встановлювати датчик контролю витрат пального?

датчик контролю витрат пального

Якщо ви відкрили цю статтю, то ви вже задумались про покупку подібного датчика. Розкриймо це запитання на прикладі датчика “ГЛОБУС F2” і поговоримо про його технічні характеристики.

Почнемо з переваг і недоліків:

Якщо у вас виникли запитання, або ви шукаєте якусь альтернативу ви можете переглянути нашу продукцію тут, або зв’язатися з нашими спеціалістами. Дякуємо за увагу, нехай ваші справи йдуть вгору!

scroll-btn