Контроль за автомобілем з Olly Alarm

18 Жовтень 2021

Керуйте Вашим автомобілем і визначайте його місцезнаходження з автосигналізацією OLLY!

Ми використовуємо передові технології, надаючи широкий спектр функцій і забезпечуючи абсолютно новий рівень двосторонньої взаємодії з Вашим автомобілем. Olly Alarm – це безпека для транспортного засобу та зручність для прихильників сучасного динамічного способу життя.

Установка сигналізації на авто забезпечить додатковий захист від злодіїв, значно знижуючи ймовірність того, що Ваш “залізний друг” стане їхньою мішенню.

Автосигналізація OLLY використовує GPS і інші функції для забезпечення більшої безпеки Вашого автомобіля. Дана охоронна система надає безліч переваг, які роблять її універсальним рішенням для Вашої машини.

Olly Alarm швидко і легко встановлюється і налаштовується за допомогою мобільного додатку. Ви можете отримувати повідомлення в будь-який час, коли у Вашому автомобілі виникають будь-які підозрілі рухи.

Мобільний мультифункціональний сервіс Olly забезпечує максимальну безпеку. Сервіс надає значний обсяг інформації про транспортний засіб, допомагаючи знизити ризик його крадіжки.
Olly Alarm пропонує безліч опцій. Наприклад, можливість підключення GPS трекера, щоб нагадувати Вам, де Ви припаркували машину (або де це зробив хтось інший). Також доступні функції віддаленого запуску / зупинки двигуна і управління Вашої системою центрального замка для входу без ключа. Ви будете попереджені, якщо автомобіль заведеться і стартує без Вашого відома. Крім того, GPS дозволить відстежувати автомобіль в разі його викрадення.

Принципи роботи Olly Alarm

Принципи роботи Olly Alarm

Основна мета Системи захисту авто – запобігти крадіжці особистих речей в автомобілі і самого транспортного засобу. При цьому не всі охоронні системи однакові. Деякі з них запускаються різними діями і мають різні функції.

Базова автомобільна сигналізація складається з безлічі компонентів, але найбільш важливими, про які слід нагадати, є сирена, блок керування або “мозок”, датчики і пульт / брелок / Телематика для керування функціями.

Автосигналізація OLLY має всі базові характеристики і функції. Система захисту підключається до Вашого авто професійним монтажником. Спеціаліст підключає до блоку управління датчик двері, удару і будь-які інші необхідні Вам компоненти.

Також існує безліч аксесуарів, що дозволяють налаштувати сигналізацію відповідно до Ваших потреб. Важливо відзначити, що автосигналізація не усуне повністю загрозу викрадення і вторгнення. Однак, встановивши систему безпеки з додатковими датчиками і такими функціями, як двостороннє дистанційне оповіщення, Ви можете значно запобігти вторгненню зловмисників в автомобіль.

“Мозок” сигналізації / блок управління

Це, по суті, комп’ютер, який приймає і відправляє команди, і є основним компонентом системи захисту авто. “Мозок” сигналізації отримує харчування від проводів запалювання або акумулятора, але також може бути захищений резервним акумулятором для додаткової безпеки.

Сирена

Сирена видає значно гучніший шум, ніж автомобільний гудок. Це привертає більше уваги і зменшує ймовірність того, що злодій залишиться поблизу, поки спрацьовує сирена.

Віддалений передавач

Пульти дистанційного керування і брелки використовуються для відправки команд замикання, відмикання і звільнення багажника Вашому автомобілю. Двосторонній пульт або брелок можуть отримувати підтвердження від блоку управління, що попереджають Вас про можливу крадіжку. Ви також можете контролювати свій автомобіль і керувати ним за допомогою телефону, якщо у вас є телематичний модуль.

GPS трекер
GPS трекер
GPS трекер
GPS трекер
Датчик
Зчитувач RFID
Ідентифікатор
Індикатор
GPS трекер
GPS трекер
GPS трекер
GPS трекер
Датчик
Зчитувач RFID
Ідентифікатор
Індикатор

GPS трекер від OLLY – моніторинг авто в смартфоні

GPS трекер від OLLY - моніторинг авто в смартфоні

Автосигналізація OLLY з GSM-модулем – це українська автомобільна протиугінна система з вбудованим акселерометром, що дозволяє контролювати кут нахилу машини і його прискорення. Таким чином, у вас з’являється можливість відстежувати транспортний засіб в режимі реального часу на карті з точністю до 2 м.

Olly Car Assistant – це мобільний багатофункціональний сервіс для охорони і нагляду за Вашим авто. Стежачи за машиною дистанційно (з оптимізованою системою оповіщення водія), Ви будете впевнені в тому, що техніка надійно захищена. Крім того, у Вас є можливість встановити контроль відразу за декількома авто.

Найбільшою перевагою системи є спостереження 24/7: фіксація будь-яких спроб злому, відкриття дверей, кришки багажника, а також несанкціонованого запуску автомобіля.

Типові функції, які пропонує програма для смартфонів:

  1. Блокування / розблокування. Активувати центральний замок автомобіля можна за допомогою телефону, натиснувши на додаток або скориставшись входом без ключа через Bluetooth. Якщо Вам потрібно впустити кого-небудь в машину, коли Вас немає поруч, Ви можете отримати доступ до системи віддаленого центрального замка, де б Ви не знаходилися, з програми.
  2. Віддалений запуск / зупинка. Функція дає водіям можливість прогріти (або охолодити) кабіну транспортного засобу та двигун перед поїздкою.
  3. GPS трекер. GPS-Навігатори та планувальники маршрутів дозволяють відстежувати місцезнаходження автомобіля.
  4. Діагностика в реальному часі. Ваш телефон може попередити Вас про найбільш серйозні наслідки, аж до тиску в шинах і інших типових показників датчиків.
  5. Супровід і допомога. Доступна діагностика, яка допомагає визначити проблему ще до прибуття автомеханіка. Крім того, з додатком для смартфона дуже просто планувати обслуговування автомобіля.

Чому варто вибрати саме автосигналізацію OLLY?

Підвищіть рівень захисту Вашого автомобіля від угону завдяки Olly Alarm! Володіючи багаторічним досвідом поставки і встановлення пристроїв для запобігання крадіжок, наша команда може надати автомобілістам сучасну і ефективну Систему захисту авто.

Якщо Ви хочете підвищити безпеку легкового або вантажного автомобіля, наша GSM сигналізація може виступити в якості ефективного засобу захисту від вторгнень. Наша команда експертів може виконати широкий спектр послуг за доступною ціною, у тому числі:

З Olly Alarm ми прагнемо надати повний спектр послуг із захисту автомобіля для спокою наших клієнтів. І звичайно ж, надаємо гарантії на всі продукти та установчі роботи.

Часто задавані питання

Розряджає чи сигналізація акумулятор автомобіля?

Так, сигналізація цілком може виснажувати акумулятор. В охоронному режимі сигналізація споживає близько 2,64А на добу. Крім того, якщо Ваша батарея в повному обсязі заряджена, при спрацьовуванні сигналізації, вона може розрядитися ще швидше.

Чи потрібен інтернет для автомобільного GPS трекера?

Глобальна система позиціонування (GPS) доступна безкоштовно в усьому світі. З цієї причини GPS трекер Вашого автомобіля може працювати навіть при відсутності підключення до Інтернету в автомобільній навігаційній системі.

У чому переваги сигналізації з дистанційним запуском?

Ця функція корисна для користувачів, що живуть в холодному кліматі, оскільки дозволяє запустити двигун віддалено і дати машині прогрітися протягом декількох хвилин.

Як регулювати гучність мелодії тривоги?

Чутливість автосигналізації налаштовується на датчику удару, що представляє собою невелику коробку розміром близько 20 см під панеллю приладів з боку водія. Ви можете відрегулювати цей датчик удару, переміщаючи регулювальний диск.