“Простота використання” – головна відмінна ознака при виборі рішення для відстеження автопарку

23 Червень 2021

Звіт про тенденції в моніторингу автопарку за 2020 рік показав, що «простота використання» була найбільш важливим фактором для професіоналів при виборі рішення для моніторингу автопарку. Цей звіт заснований на опитуванні, проведеному СКТ “Глобус”, 1200 менеджерів, керівників і мобільних працівників з України, які оцінили свої переваги і пріоритети при прийнятті рішення про придбання продуктів СКТ “Глобус”.

система gps мониторинга автотранспорта


Простота використання – Більшість (89%) респондентів надають великого значення простоті використання, коли справа доходить до вибору правильного провайдера.
Покриття послуг – це був другий за важливістю чинник, і це справедливо. Автопарки за своєю природою мобільні, і технологія, яка може підтримувати обслуговування в будь-який час і практично в будь-якому місці, має вирішальне значення для забезпечення найвищого рівня обслуговування при одночасній оптимізації операцій. Ось чому 83% професіоналів автопарку оцінили покриття послуг, як важливий критерій при виборі постачальника технологій GPS контролю.
Обслуговування клієнтів. 83% відсотків респондентів вважають, що обслуговування клієнтів є дуже важливим фактором покупки. Крім того, сервіс-орієнтовані організації завжди повинні мати можливість зв’язуватися з внутрішнім персоналом і клієнтами. Це означає, що обслуговування і підтримка постачальника однаково важливі. Ключовим моментом є наявність в будь-який час представника для вирішення проблем і надання відповідей на питання.
Щомісячна плата. Оптимізація витрат має вирішальне значення для автопарків, і будь-які вкладення в технології повинне сприяти підвищенню рентабельності інвестицій і скороченню непотрібних витрат. Оскільки витрати для багатьох компаній продовжують рости, вкрай важливо підтримувати мінімальні щомісячні експлуатаційні витрати. Ось чому щомісячна плата стала третім за важливістю чинником, що впливає на вибір постачальника послуг GPS-стеження за автопарком, при цьому 80% професіоналів автопарку заявили, що цей економічний пункт має велике значення.


Програмні функції – технологія, яка інтегрується з існуючим програмним забезпеченням парку машин і забезпечує сумісність з безліччю цифрових інструментів, а також пропонує різні можливості програмного забезпечення, що дозволяє автопаркам інвестувати в одне рішення для всіх своїх потреб, а не робити кілька інвестицій. Четверте місце за важливістю займають можливості програмного забезпечення. 71% респондентів вважають, що це міркування має мати велике значення при виборі рішення для відстеження автопарку.

scroll-btn