Новый сайт СКТ

Запрацював новий сайт СКТ “ГЛОБУС”!

07 Липень 2020

Час і технології не стоять на місці, так само, як і компанія системи контролю транспорту СКТ “Глобус”! Саме тому ми раді поідомити Користувачам, що у нашої компанії з’явився новий офіційний сайт, представлений російською та українською мовами!

Основною ідеєю оновленого сайту є максимальна простота у використанні та висока інформативність. Ми постаралися впровадити все найважливіше і корисне для наших Відвідувачів в одному сайті, а також спробували доступно донести всю інформацію, щоб не затримувати і не витрачати особистий час наших Клієнтів.

Нашою основною метою є те, щоб за допомогою сайту вийшло максимально точно і по справі проінформувати користувачів про будь-яку цікаву для них систему GPS-моніторингу, а також допомогти їм вибрати найбільш відповідну для їх сфери діяльності систему.

Сайт містить регулярно оновлювані новини і корисну інформацію. Великим плюсом є зручна і зрозуміла для всіх користувачів навігація по сайту.

Які ще переваги нашого нового сайту?

Також, на сайті ми розмістили Обладнання з детальним описом, актуальними цінами і якісними фотографіями.

Що є на Головній сторінці?

На Головній сторінці ви зможете дізнатися детальну інформацію про систему моніторингу СКТ “Глобус”, а також прочитати наші цікаві блоги!

Сторінка Про систему готова дати відповіді на питання: “Що таке Логістика, Агро, Хеві?”. Також на даній сторінці наші Користувачі можуть ознайомитися з клієнтами компанії.

Сторінка Функції проінформує про всі доступні функції, які надає система GPS-моніторингу.

У вкладці Устаткування наші Клієнти зможуть ознайомитися з обладнанням і самими актуальними цінами.

Софт розповість про Програмне Забезпечення, що було розроблене ЗАТ “ЕЛСІТОН”, яке забезпечує збір, обробку, зберігання телематической інформації, і відображення її у Клієнта.

У вкладці “Про нас” наші Користувачі зможуть дізнатися про Команду СКТ “Глобус”, її історію та співробітників. Всі Новини компанії також знаходяться там.

Сторінка Співробітництво розповість нашим Клієнтам про цінності та головні цілі компанії, а також запропонує актуальні вакансії для фахівців, які шукають роботу, і, головне, які розділяють інтереси компанії.

Перейшовши на сторінку Контакти наші Користувачі можуть дізнатися всю контактну інформацію компанії СКТ “Глобус”: фізичну адресу, електронну пошту та всі актуальні номери телефонів.

Натиснувши внизу сайту “Зв’язатися з нами” нашим Користувачам надається форма, яку необхідно заповнити та надіслати нам на розгляд. Після заповнення заявки на протязі декількох хвилин Клієнту передзвонить наш менеджер для детальної консультації.

Клієнти також можуть Створити або Увійти в свій особистий кабінет для зручності використання сайту.

На нашому новому сайті вказані соціальні мережі, за допомогою яких наші Клієнти зможуть спостерігати за життям компанії GPS-моніторингу СКТ “Глобус”.

Кожен Відвідувач сайту має можливість стежити за актуальними новинами нашої компанії, а також за новинами в світі GPS-моніторингу.

На цьому розробка не зупиняється! Круті ідеї будуть втілюватися і робити сайт ще більш зручним і цікавим!

Розробкою сайту займалася компанія Mettevo.