Разница между показаниями одометра и систем ГЛОНАСС/GPS

Різниця між показаннями одометра і систем ГЛОНАСС/GPS

02 Грудень 2020 Технічна команда СКТ “Глобус”

Багато пристроїв GPS відображають ваш поточний кілометраж на основі простого розрахунку пройденої відстані. Ці показники спочатку задаються під час установки. Однак слід зазначити, що з плином часу, як правило, буде різниця між пробігом, показаним на одометрі транспортного засобу, і пробігом на екрані звіту. Це станеться з будь-якою системою gps моніторингу транспорту.

Як пристрій GPS розраховує швидкість та відстань?

GPS пристрій може обчислювати великий обсяг інформації про рухомий об’єкт. Використовуючи навіть базові дані про час і місце розташування, система gps моніторингу транспорту може швидко обчислити відносну швидкість об’єкта, грунтуючись на тому, яку відстань він подолав за заданий час.

Система gps моніторингу транспорту – це позиційні спідометри, засновані на тому, як далеко перемістився пристрій з моменту останнього вимірювання. Одометри транспортних засобів вимагають калібрування для забезпечення точності загального зносу та зміни розмірів коліс, виробники вважають, що вони «проявляють обережність» і встановлюють показання спідометра вище, ніж фактично пройдену відстань – все це сприяє неточності показників.

Який одометр повинен використовувати водій?

Хоча зареєстровані дані автономного gps трекера можуть використовуватися для розрахунку повідомлень про програмні попередження для обслуговування, важливо, щоб водій регулярно звіряв записану інформацію про пробіг свого автомобіля із записаним пробігом GPS. Як оператори транспортного засобу, вони зобов’язані упевнитися в правильності інформації перед початком експлуатації.

Ми рекомендуємо власникам автопарків та операторам будь-якого програмного забезпечення автономного gps трекера, що використовують цю інформацію в якості інструменту для повідомлення та попереджень, заснованих на пробігу як на дорозі, так і поза нею, проводити ретельні перевірки свого автопарку на регулярній основі, щоб уникнути невідповідностей (кожні 3-6 місяців для повторного калібрування пробігу для своїх автопарків). Повторне калібрування є важливою функцією при відстеженні за допомогою GPS через невідповідності, які можуть виникнути,.