trucks_system

Новий реєстратор руху GPS/GPRS – Глобус G7P

25 Лютий 2021 Технічна команда СКТ “Глобус”

Реєстратор руху GPS / GPRS (GPS трекер) дає можливість контролювати місцезнаходження транспорту, швидкість руху, зупинки та простої. Такий прилад фіксує рух транспортного засобу і суміжних авто та призначений бути помічником водія.

Не дивлячись на те, що функція GPS-трекінгу перетворює реєстратор в майже повноцінний бортовий комп’ютер, її досить рідко можна зустріти в таких пристроях. Основною причиною є те, що робота GPS-трекера безпосередньо пов’язана з 3G-модемом, який і передає дані місцезнаходження автомобіля через інтернет.

Гарним прикладом інтеграції GPS-трекера в реєстратор руху є наш новий пристрій Глобус G7P.

Реєстратор руху Глобус G7P

Реєстратор руху Глобус G7P – автономний багатофункціональний пристрій, призначений для моніторингу транспорту чи то будь-якого предмету в складі Системи Контролю Транспорту «Глобус». Він працює від вбудованої акумуляторної батареї.

Реєстратор руху Глобус G7P

До складу Глобус G7P входить GSM-модуль Quectel M66 і GPS-модуль Quectel L86, мікропроцесор, внутрішня енергонезалежна пам’ять, акселерометр, акумуляторна батарея та зарядний пристрій.

Глобус G7P має вбудовані антени GPS і GSM. Крім того, пристрій не потребує підключення до електричної мережі транспорту.

Функції реєстратора руху Глобус G7P

● Приймання даних про параметри руху (географічні координати, швидкість і т.д.) від

GPS-приймача і запис їх у внутрішню енергонезалежну пам’ять.

● Автоматичне встановлення з’єднання з сервером по GPRS-каналу.

● Передача даних з внутрішньої незалежної пам’яті на сервер за власним протоколом.

● Оновлення вбудованого ПЗ через GPRS-канал.

Як відбувається зарядка АКБ?

Зарядка АКБ Глобус G7P виконується за допомогою зарядного пристрою через роз’єм в корпусі трекера. Під час заряджання чотирирівневий світлодіод заряду батареї починає мигати одним світлодіодом. Це означає, що батарея заряджена менш ніж 25%. Через деякий час загоряються два світлодіоди, а перший перестає мигати. Це значить, що батарея заряджена на 25-49%. Акумулятор повністю заряджений, коли всі чотири світлодіоди світяться і не мигають.

Реєстратор руху Глобус G7P – це зручний прилад, який може застосовуватися і в комерційних цілях. У разі, якщо ви володієте автопарком, то зможете відстежити пересування місце знаходження ваших підлеглих, а також скласти звіт про витрату пального за той чи інший проміжок часу.