Керівництво по плануванню маршруту gps

23 Листопад 2020 Технічна команда СКТ “Глобус”

Стратегічне планування маршруту – одна з основних задач успішного управління автопарком. Іноді буває складно знайти правильний баланс між відмінним обслуговуванням клієнтів і ефективним управлінням витратами.

На щастя, є кілька ефективних стратегій, які ви можете використовувати для створення виграшної системи, що задовольняє вас і ваших клієнтів. А ви вже запровадили які-небудь з цих передових методів в управління своїм автопарком?

Сплануйте кращі маршрути

Це може здатися очевидним, але прокладання маршруту для вантажного транспорту, легкових авто або навіть локомотивів більше не обмежується побудовою напрямків на основі карти і надією, що водії не зіткнуться з перешкодами. GPS контроль співробітників може попередити вас про будівництво доріг, пробки і інші ситуації в режимі реального часу.

Якісний моніторинг автотранспорту пропонує додаткові переваги, в тому числі географічні орієнтири, геозон і визначення місця розташування, щоб зробити планування маршруту більш гнучким і навчитися швидко реагувати на зміни. Про зміну маршруту можна легко повідомити водіїв через смартфони і планшети.

Контроль палива і завантаженості

Запуск порожніх або менш заповнених вантажівок – це значна витрата вашого бюджету. Об’єднання замовлень в одну партію знижує витрати і звільняє вантажівки для більш ефективного використання:

  1. Ви можете використовувати аналогічну стратегію, об’єднавши кілька міні-замовлень разом або із замовленням розміром з вантажівку, але не на повну потужність.
  2. Перед тим, як використовувати цей метод, переконайтеся, що він не заважає роботі вікон доставки і отримання, а плата за зупинку не є надмірно високою.

Пам’ятайте, що множинні замовлення від клієнта, які обробляються окремо, створюють непотрібні перевезення з меншим завантаженням.

Тримайте вантажівки у русі

Коли вантажівки переміщуються між заводами-виробниками, постачальниками, розподільними центрами і клієнтами, це може призвести до порожніх кілометрів, що без необхідності збільшує витрати на паливо, обладнання та час. Шукайте можливості перетворити поїздки в окремі етапи одного комбінованого руху за рахунок моніторингу автотранспорту.

Система управління автопарком на основі GPS надає безліч даних, які можна зберігати необмежений час. Використовуйте моніторинг автотранспорту для загального огляду або детального рівня для більш глибокого аналізу.

Після того, як ви визначили, що працює, а що ні, внесіть відповідні зміни.