Нові можливості для клієнтів СКТ “Глобус”: важливі оновлення

28 Березень 2022

Система контролю транспорту “Глобус” розширює свій функціонал. Оновлення датується 24.03.2022 р. Для користувачів доступні нові опції в адмін-панелі, модернізований Web-інтерфейс та покращений сервер.

Увага до кожної деталі — те, що відрізняє відмінний продукт від посереднього. Нові можливості, функції та інструменти – це результат копіткої та ретельно продуманої роботи команди розробників, дизайнерів та тестувальників. Додані налаштування націлені на покращення якості послуг та підвищення їх цінності для наших клієнтів.

Покращений WEB-інтерфейс:

Зручніше, наочніше та інформативніше.

Додаткові елементи управління, такі як інструмент “Лінійка” та кнопки геолокації, стануть вам у нагоді в роботі та прийнятті найбільш оптимальних рішень.

Оновлений сервер:

СКТ “Глобус”, відповідаючи потреби своїх клієнтів, постійно розширює можливості надання своїх послуг. Одним із останніх оновлень стало налаштування “Середня витрата за годину для паливного фільтра” з розширеними можливостями для вашої компанії. Оновлений сервер дозволяє вирішувати вдвічі більше завдань, суттєво підвищивши ефективність підприємства у межах існуючого бюджету.

Що нового в Адмін-панелі:

Что нового в Админ-панели

Гнучку багатофункціональну Адміністративну панель зручно використовуватиме прискорення розробки цифрових рішень. Ми періодично додаємо нові функції до адмінки, усуваємо проблеми, про які дізнаємося та вносимо зміни на основі зворотного зв’язку з клієнтами.

Ми на зв’язку та підтримуємо все у стабільному робочому стані!

Бережіть себе та своїх близьких!