Як правильно встановити на авто gps трекер для системи моніторингу

24 Вересень 2020

Щоб захистити авто від угону, однієї сигналізації може бути недостатньо. В даний час, найефективнішим протикрадіжним методом вважається встановлення GPS на авто. GPS моніторинг обладнання відстежує не тільки місце розташування транспорту, але і його маршрут.

Що потрібно для встановлення трекера?

По-перше, потрібно обрати модель пристрою:

  1. Трекер з мікрофоном. Пристрій монтується всередині авто, щоб власник міг чути все, що відбувається в салоні. Така функція допоможе зібрати додаткові докази в разі викрадення транспортного засобу.
  2. Навігатор на магніті. Особливість даного пристрою – незвичайне кріплення, яке відрізняється особливою надійністю. Потужний магніт кріпиться до будь-якої частини автомобіля, щоб в разі викрадення злочинці не змогли позбутися від навігатора. Прилад отримує живлення як від авто, так і від акумуляторної батареї.

По-друге, потрібно розуміти послідовність встановлення:

  1. Підготовка. В роз’єм на GPS моніторинг обладнанні потрібно вставити картку і опломбувати елементи трекера.
  2. З’єднання. Пристрій підключається трьома проводами до бортової мережі.
  3. Монтаж. Ідеальним місцем для встановлення вважається приладова панель, задля уникнення зіткнень з рухомими запчастинами. Антена фіксується у вертикальному напрямку для якісного сигналу. Важливо встановити GPS-трекер до бортової мережі після запалювання так, щоб при включеному запалюванні на нього подавалося напруга мережі, а при вимкненому – він відразу знеструмлював. Це дозволяє значно заощадити заряд автомобільного акумулятора при тривалих стоянках.
  4. ПО для GPS моніторингу. Програмне забезпечення встановлює зв’язок з навігатором і передає дані на пристрій власника. Ця функція обов’язкова для повного контролю автотранспорту.

Дотримуючись правил встановлення GPS на авто, водій не тільки заощадить час і гроші, а й убезпечить свій транспорт.

Що потрібно для установки трекера?

Переваги встановлення навігаційного трекера:

Крім визначення координат, навігатор для моніторингу авто може:

Робота трекера

Щоб знати, коли треба звертатися до майстра або міняти трекер, потрібно розуміти індикації стану:

  1. Трекер працює успішно. При русі транспорту, дані продовжують надходити з мінімальним відхиленням в 5 хвилин.
  2. Трекер працює. Транспорт стоїть на місці, дані продовжують надходити з відхиленням в 5 хвилин.
  3. Трекер працює без місця розташування. Дані продовжують надходити без координат з відхиленням в 5-7 хвилин. Сервер приймає базу даних але без розташування. В такому випадку трекер потрібно перевстановити.