GPS трекер для авто

Яку похибку дають GPS трекери?

21 Липень 2021 Технічна команда СКТ “Глобус”

При виборі або під час використання GPS трекера для авто у вас може виникнути питання, яку похибку дає даний пристрій. Неточності при визначенні місця розташування автомобіля – поширена проблема з пристроєм стеження.

Допустима похибка GPS Tracker

При правильному функціонуванні точність GPS трекера становить +/- 2-5 м. Найвищу точність 2-5 см гарантують двочастотні приймачі вартістю від 2500 доларів США, а також базові станції (від 7000 доларів) або платна GPS-сигналізація (від 200 доларів на місяць).

Проблема неточного визначення пристроєм GPS розташування

GPS трекер для авто – це пристрій, призначений для водіїв, у яких в пріоритеті безпека їх автомобіля. Цей вид аксесуарів дозволяє точно відстежити машину в разі викрадення. Їх можна використовувати не тільки на автомобілях, але і на мотоциклі або навіть велосипеді. Також GPS-локатори підійдуть компаніям, яким необхідно контролювати автопарк.

GPS трекеры

З проблемою неточності підрахунку кілометражу стикаються багато користувачів пристроїв GPS-стеження. Вони зазвичай викликані помилкою визначення місця розташування, ймовірно, через те, що пристрій GPS-стеження не може приймати або підтримувати супутниковий сигнал. Це означає, що пристрій не встановлено.

З огляду на те, що технології швидко розвиваються, при покупці трекера слід уточнити у продавця, яка модель дозволяє отримати максимально точні результати. Розберемося в ситуації, коли ви придбали якісний і найточніший GPS трекер для авто від СКТ “Глобус”, але розбіжність все-таки присутня. Чому так відбувається?

GPS-локатор враховує кілометраж, грунтуючись на супутникових даних, а спідометр транспортного засобу – на базі діаметра шин і приводних механізмів. Тому неточні результати може показати не GPS трекер – причина в тому, що спідометр помилково вважає пробіг машини. Зношування шин також може стати причиною похибки до 10-15%.

Неправильний облік даних за різні періоди

Розглянемо наступний приклад. Працівник (водій) виїжджає на рейс з фірми вранці 31 березня. Він працює весь квітень і повертається 30 квітня. Для нарахування зарплати водій передає зафіксовані дані спідометра контролеру (логісту). Останній, своєю чергою, використовує GPS трекер для авто, щоб перевірити правильність показань. І тут виявляється, що надані працівником дані за квітень завищені на 800 км. Причина в тому, що працівник почав свій рейс 31 березня і проїхав додаткові 800 км, а контролер проводить перевірку кілометражу по GPS-моніторингу з 1 квітня. Щоб не виникали подібні розбіжності, водієві і логісту потрібно вести облік однаково.

Усунення проблем з підключенням GPS трекера

погрешность GPS трекеров

Виконайте наступні дії в зазначеному порядку, щоб визначити можливі проблеми з підключенням:

Запобіжні заходи: