Блокування двигуна дистанційно як відмінний засіб від угону транспорту компанії

01 Жовтень 2021

Не всі власники автопарків знають про дуже важливу функцію в gps моніторинг обладнанні. У цій статті ми розповімо вам про дистанційне блокування двигуна. Ця опція відмінно підійде для особистого користування, фірм таксі, орендарям машин та інших засобів пересування. Впровадження GPS системи дозволить віддалено заглушити двигун в разі викрадення. Що ще потрібно для безпечного водіння?

Переваги моніторингу автотранспорту

Навіть якщо зловмисник знає про функції GPS-навігатора, йому все одно не вдасться зробити махінацію. GPS система передбачила таку ситуацію, тому пропонує встановити на транспортний засіб трекер, який передає цифрові сигнали. При демонтуванні пристрою двигун просто зупинитися і у власника буде більше часу, щоб відшукати свій транспортний засіб.

Важливо відзначити, що крім ефективної системи запобігання функції, моніторинг контролює:

Переваги моніторингу автотранспорту

Крім цього, точність показників GPS досягає 99,9%. Також, потрібно відзначити цілодобову роботу пристрою, незалежно від погодних умов.

Що стосується блокування люка, дія може здійснюватися в режимі онлайн:

Ми рекомендуємо встановлювати відразу всі варіанти сповіщень, щоб дистанційне блокування двигуна стало ще більш надійним навіть без підключення до інтернету.

Рекомендації

Ми радимо не зловживати даною опцією, так як при включенні системи в процесі поїздки, зупинка на проїжджій частині може призвести до ДТП, шкоди здоров’я водія і пішоходів, а також пошкоджень інших авто.

Перш ніж використовувати датчик зупинки двигуна, переконайтеся, що авто не знаходиться в процесі їзди. Пам’ятайте, що при відправці SMS-команди необхідно враховувати, що трекер отримає повідомлення з невеликим відставанням у часі.

scroll-btn