Чим може бути корисний контроль оборотів двигуна?

09 Грудень 2020

Сучасні технології пропонують водіям величезний асортимент якісних датчиків і досконалий моніторинг автотранспорту для контролю різних механізмів. Тому, ми вирішили детально розібрати в цій статті роботу ДУТ, а також датчиків обертів двигуна, КАН-шин і мотогодин.

Датчик обертів двигуна

З цією установою ви можете отримати числове значення оборотів двигуна. Ця особливість дозволить з’ясувати:

Ремонти трансмісії трапляються набагато частіше без використання ДОД. Проблеми зносу не стосуються низькоякісних запчастин або частого використання, суть тільки в правильному використанні транспортного засобу. Водій повинен вибирати щадний стиль поїздки і правильну передачу під час їзди. Для моніторингу автотранспорту установка такого устаткування просто необхідна.

Датчик мотогодин

Дана установка вважається самим бюджетним і простим пристроєм для визначення роботи двигуна транспорту. Датчик мотогодин і моніторинг транспорту допомагає перевіряти включення і виключення обладнання, оснащуючи економічним ефектом все транспортне підприємство.

Однією з найпоширеніших проблем вважається не заглушений двигун. Водії забувають про відключення і холостий хід в кінці зміни. Крім того, співробітники залишають робочий транспорт в такому стані на цілу ніч. За таку недбалість, машина втрачає понад 20 літрів пального, а за 30 днів більше 500 літрів, адже транспорт працює без вихідних.

Таким чином контроль оборотів двигуна і моніторинг автотранспорту скорочує рівень витрати палива і покращує зносостійкість авто.

Підключення до CAN-шини

Аналіз стилю водіння, широкі можливості сервісу та оптимізації робочого процесу транспортного підприємства, що ще потрібно для якісного бізнесу? Будь-яка інформація надається на бортовий ПК, сервісні помилки і вся інформація про роботу двигуна – це КАН шина.

Складність даного способу моніторингу автотранспорту складається в кодуванні переданої по КАН інформації. Для розшифровки потрібен спеціальний протокол трансляції даних.