Контроль громадського транспорту за допомогою gps моніторингу

22 Вересень 2020 Технічна команда СКТ “Глобус”

GPS моніторинг транспорту з пасажирами дозволяє в реальному часі стежити за маршрутом і пересуванням транспорту, аналізувати історії поїздок і зупинок, контролювати порушення ПДР і відслідковувати швидкість водіння. Головне завдання моніторингу автотранспорту – задоволення потреб пасажирів і перевезень, безпеку населення і структурований графік руху.

Застосування навігаторів в автотранспортної ніші є ефективним і перспективним рішенням задач.

Як працює навігаційний сервіс

Для підключення навігатора, на об’єкт пасажирських перевезень встановлюється термінал, який фіксує координати місця розташування з супутника в режимі онлайн, і контролює транспорт.

За рахунок координат обчислюється точна локація, на якій знаходиться пасажирський транспорт і за період зміни координат прокладається маршрут з точним зазначенням часу і дати.

навігаційний сервіс

Система GPS моніторингу транспорту зберігає всі потрібні параметри на внутрішню пам’ять трекера. Отримана база даних в потрібному часовому інтервалі оперативно відправляється по мережі через канали GPRS на сервер, який обробляє інформацію і фільтрує її по заданих налаштувань.

Раціоналізація перевезень пасажирів дає можливість керувати авто бізнесом в режимі реального часу і контролювати автопарк, а також швидко реагувати і вирішувати проблеми.

Завдання, які вирішуються і переваги:

GPS моніторинг транспорту забезпечує швидкісний контроль служби диспетчерів і підприємств міських перевезень, графіка та маршрутів транспортних засобів. Навігація дає можливість оптимізувати графіки автотранспорту та значно поліпшити якість і безпеку послуг громадського транспорту. Тому моніторинг просто впроваджується в потрібний автопарк, фірму таксі або в орендовані автопідприємства.

GPS забезпечує гідну конкуренцію на ринку і повну безпеку вантажів і пасажирів. Адже без системи моніторингу кількість шахрайства, зливу палива і грошових махінацій стрімко зростаэ, негативно позначаючись на прибутку підприємства.