Контроль рівня палива автомобіля

17 Серпень 2020

Що необхідно знати перед установкою системи контролю рівня палива автомобіля?

Витрати на паливо є однією з широко поширених проблем підприємств, які володіють власним автопарком. Крім цього, з паливом часто проводять різні махінації, або ж просто крадуть його для продажу під час рейсу. Також недобросовісні водії можуть брехати про справжню вартість палива, купувати фальшиві чеки на АЗС, заправлятися дешевим паливом і завищувати загальні витрати під час поїздки. Багато власників бізнесу розуміють, що такі ситуації значно б’ють по фінансовому становищу компанії, особливо, якщо це повторюється регулярно. Тому підприємства намагаються знайти найбільш ефективні способи для швидкого вирішення таких проблем.

Установка системи контролю рівня палива автомобіля позбавляє користувачів, які її придбали, від подальших проблем: недоливу, крадіжкою та іншими махінаціями. Датчик рівня палива дозволяє бути в курсі всіх операцій, що були проведені з паливом, контролювати стан палива в баку, рівень злитого палива і навіть час і місце розташування, коли і де проводилися які-небудь операції з паливним баком.

Система контролю рівня палива автомобіля від СКТ “Глобус” є ідеальним рішенням для цілодобового контролю і диспетчеризації транспортного засобу. Завдяки впровадженню датчика рівня палива будь-яка компанія або підприємство можуть бути впевнені в тому, що їх щомісячні витрати на утримання автомобіля мінімізуються в середньому до 55%, а система контролю рівня палива автомобіля окупиться в найближчим часом.

Як працює датчик рівня палива?

Для того, щоб цілодобово і безперебійно вимірювати рівень палива в баку використовується спеціальний датчик. Система дозволяє формувати всі необхідні звіти і графіки, а також налаштовується індивідуально. Датчик рівня палива має можливість автоматично фіксувати надходження палива в бак, його витрати, втрати або зливи. До того ж, система може попереджати про можливе розкрадання палива.

Система контролю рівня палива автомобіля працює на всіх транспортних засобах і може контролювати бензин, мазут, масла і дизельне паливо. Датчик рівня палива складається з 2-х трубок, завдяки яким утворюється зонд конденсатор. Також в датчику немає рухомих частин. Ємність зонда конденсатора безпосередньо залежить від довжини самого зонда, який занурюється в паливний бак.

Чим вирізняється система контролю рівня палива автомобіля СКТ “Глобус”?

На сайті компанії СКТ “Глобус” можна подивитися детальний опис до системи контролю рівня палива, а також дізнатися про всі її можливості. Деякі з наданих можливостей варто виділити.

Після впровадження датчика рівня палива стає можливим цілодобово і в режимі онлайн:

Як економити з датчиком рівня палива?

Впровадження системи контролю рівня палива автомобіля з легкістю можна вважати раціональною інвестицією в бізнес. Практичність датчика є в рази ефективніше, ніж запрошення на роботу нових співробітників, які будуть здійснювати контроль. Система може виконувати своє спостереження чіткіше, надійніше і більш точно. В середньому, впровадження системи контролю рівня палива може зменшити витрати вашого підприємства на 30-55%.

Підіб’ємо підсумки

Впровадження системи контролю рівня палива автомобіля підійде для власників сімейних авто, а також для великих підприємств, які володіють великими автомобільними парками. Датчик має можливість найбільш точно показати всі необхідні параметри і витрати.

Часто буває так, що очікуваний результат не приходить в перший місяць використання системи, а витрати і зовсім не обгрунтовані. Але, при використанні системи контролю палива протягом 2-3 місяців ви обов’язково помітите, що система дала позитивний економічний результат.

Варто сказати, що якщо ви відчули збільшення загальних витрат на утримання автомобіля, а витрати палива на автомобіль значно зросли – рішення є. Впровадження датчика контролю рівня палива автомобіля спільно з системою GPS-моніторингу позбавить вас від таких проблем, як підозрілі рейси, накрутка спідометра, зливи палива і зміна маршрутів.

Де придбати систему контролю рівня палива?

Наша компанія є однією з перших по всій Україні, яка стала встановлювати системи контролю транспорту. З 2005 року ми не тільки продовжуємо впроваджувати якісний GPS-моніторинг, а й займаємося покращенням пристроїв і роботи всієї системи. За 15 років ми встигли обслужити більше 30 000 користувачів і отримати безліч відгуків. Але найголовніше – ми отримали безцінний досвід, який допомагає нам вдосконалюватися з кожним днем.

У команді СКТ “Глобус” працюють кваліфіковані фахівці, які займаються впровадженням і налаштуванням системи моніторингу. СКТ “Глобус” став лідером в області GPS-моніторингу і системи контролю рівня палива автомобіля завдяки наполегливій і бажанням команди створити краще рішення для оптимізації бізнесу своїх клієнтів на основі сучасних технологій.

scroll-btn