Датчик відкриття бака

26 Жовтень 2020 Технічна команда СКТ “Глобус”

Кожен підприємець, що працює в транспортній сфері, концентрує особливу увагу на коливання цін ПММ, так як саме на паливо йде велика частина бюджету фірми. Через зміни у ціновій політиці, раціональне використання ресурсу практично неможливе, але з впровадженням у транспорт ДВБ (датчик відкриття бака), процес витрат оптимізується. Можливість зберігати електронний рівень палива і порівнювати витрати допоможе керівництву перерозподілити фінанси і зробити свій бізнес більш економічним.

Як уникнути зловживань з ДВБ

Одвічна проблема всіх підприємців автотранспортного бізнесу – це недобросовісні водії, які здійснюють махінації з розкраданням палива. Досвідчені машиністи зловживають ресурсами компанії і бензином, що призводить до великих фінансових втрат на підприємстві. Паливо зливають для особистих потреб або для перепродажу. Якщо казати просто – крадуть, намагаючись це приховати усіма способами.

Але завдяки високоефективним нанотехнологіям контролю палива gps моніторингу, витрати на фірмі різко скорочуються:

Крім того, датчик відкриття бака відстежує зміни рівня рідини, і контролює доступ до кришки бака.

Важливо сказати, що велике значення має місце установки датчика. Для безпечних перевезень датчик встановлюється на кришку бензобака, задля забезпечення точності даних. Щоб попередити ситуації зливів, датчик відкриття бака встановлюється разом із сигналізацією – це зупинить злодія і попередить машиніста про махінації.

Результативність і точність інноваційних датчиків відкриття баків вводить дисципліну в робочу атмосферу і оптимізує щоденні завдання. Тому власникам великих автопаркі варто замислитися щодо введення інноваційних підходів до контролю роботи своїх співробітників. Ці зміни зажадають певних вкладень, але оптимізація витрат з лишком поверне витрачені кошти і дозволить більш ретельно підібрати відмінний персонал для вашого бізнесу.

Особливості роботи ДВБ

Щоб встановити датчик, потрібно ознайомитися з важливими деталями, які вам знадобляться при виборі пристрою:

  1. Підключення моніторингу та ДВБ присікає всілякі порушення і зловживання, адже вся зібрана інформація транслюється на комп’ютер та зберігається в базі.
  2. У разі, якщо у вас пластикова кришка бака, варто зробити металеву підставку або накладку, до якої буде приєднуватися пристрій. Це дуже важливий нюанс, адже пластик не самий міцний матеріал і вмонтувати в нього прилад буде складно і ненадійно.

Датчики відмінно витримують різні температурні режими і з точністю виконують свою роботу. ДВБ стане незамінним помічником для кожного власника автопарка, адже моніторинг помітно прискорює робочі процеси, роблячи їх більш ефективними і продуктивними.