harvester_system

GPS контроль палива на тракторі

08 Жовтень 2021 Технічна команда СКТ “Глобус”

Щоб забезпечити контроль палива на тракторі необхідно використовувати новітні системи GPS контролю.Такі системи контролю допомагають заощадити в середньому 20-50% витрат на ПММ(паливно-мастильні матеріали), що є відмінним показником. GPS моніторингова система містить наступне:

Як GPS контроль палива на транспорті допоможе вашому бізнесу?

За допомогою спеціального GPS пристрою, який монтується в середину автомобіля, ви можете дізнаватися інформацію про місцеперебування трактора, темп, шлях проходження, знімати дані з інших датчиків і додаткових пристроїв, що допоможе завжди бути в курсі витраченої кількості палива. Внаслідок сім-карти та мережі мобільного зв’язку GPS, інформація зображається на комп’ютері. У програмному інтерфейсі «Навігатор» можна дивитися всі без винятку необхідні дані щодо кількості палива, яке витрачається в той чи інший час, створити звіти, графіки. Зібрана інформація зберігається впродовж 5 років. Нечіткість вимірів становить менше як 1%. Унікальна фільтрація даних відзначає коливання пального в місткості й створює середній коефіцієнт. З цієї причини навіть незначні зливи палива будуть показуватися в програмі моніторингу.

Функції GPS контролю на транспорті

Як ви вже зрозуміли GPS контроль це дуже корисна і потрібна річ, так що розберемо його найважливіші функції:

Функції GPS контролю на транспорті
  1. Показує дійсний стан наявності пального на об’єкті відстеження в будь-який момент часу.
  2. Допомагає контролювати точний кілометраж, який пройшла техніка в той чи інший час і скільки при цьому палива витратили.
  3. Дає можливість фіксувати маршрут по якому їде транспорт за певний проміжок часу. Також показує якщо транспорт звернув кудись не туди, внаслідок чого було витрачено більше палива.
  4. Допомагає уникнути перевитрати палива і полегшити взаємодію з водіями на основі накопиченої системи інформації.
  5. Виділяє відхилення від заданих показників витрати палива за певний відрізок часу або шляху.

Які вигоди від впровадження системи GPS контролю трактора ви зможете отримати?

Головною перевагою впровадження системи GPS є те, що ви завжди будете в курсі про повний контроль витрат ПММ (паливно-мастильні матеріали) і можливі махінації палива, завдяки чому і досягається економія в середньому 25% витрат на паливо.Також ви завжди будете знати де знаходиться ваш транспортний засіб. Це може бути як один трактор, так і цілий парк машин. Всі ці дані ви побачите на будь-якому вашому комп’ютері, смартфоні, планшеті. Крім того, однозначно підвищується можливість правильно розрахувати необхідні ресурси на покупку нових запчастин та іншого. Також, ви можете подивитися графік витрати палива на тракторі щодня, що допоможе вам бути в курсі всіх змін.

Датчик рівня палива на тракторі

Найчастіше до gps-трекерів підключаються спеціальні датчики рівня палива і температури, що допомагають контролювати кількість палива і визначати рівень його витрати.

Датчик уровня топлива на тракторе

Саме цей датчик допомагає знизити витрату палива, що сприятливо впливає на зниження витрат при використанні транспортних засобів. Застосування датчика рівня палива в баку дозволяє вести чіткий контроль за використанням пального і діями персоналу, що забезпечує істотну економію коштів на утримання автопарку. Датчик допомагає з високою точністю визначити поточний обсяг або ж зміну обсягу палива в баку. Перевага датчика рівня палива полягає в тому, що ви завжди й скрізь зможете відстежувати кількість палива в баках і бути в курсі якщо ваші співробітники зливають його.

Установка датчика рівня палива

Встановлюється датчик досить-таки швидко, це займає від 3 до 4 годин. Спочатку кріпиться датчик в паливний бак. Потім простягаються дроти в кабіну водія, де і встановлюється безпосередньо сам gps-трекер. Монтується він максимально непомітно під приладову панель техніки. Живлення датчику передається через електричний кабель від автомобіля. Коли установка закінчена паливний бак заправляється до повного. Далі потрібно перевірити готовність установки: стабільність живлення і запалювання.

Тепер, ознайомившись з усією необхідною інформацією про GPS системи контролю, ви вже маєте уявлення про датчики рівня палива і контроль палива на транспорті. Залишилося тільки придбати потрібну модель і сміливо приступати до використання.Уже з перших днів застосування контролю палива на транспорті ви побачите значні плюси, а саме: підвищується дисципліна водіїв, зменшується кілометраж, витрати на паливо приходять норму. Тільки вам вирішувати чи використовувати GPS систему у своїй роботі, але як показує практика використання цієї системи суттєво зменшує витрати та підвищує рівень доходу, що сприятливо позначається на вашому бізнесі.