мониторинг транспорта Galileo

GPS моніторинг транспорту через Galileo

23 Березень 2021 Технічна команда СКТ “Глобус”

Galileo — європейська глобальна супутникова навігаційна система (GNSS), яка надає поліпшену інформацію про місцезнаходження об’єктів на землі. Чим це вигідно:

До сих пір користувачам GNSS доводилося покладатися на нецивільні американські сигнали GPS або російські – ГЛОНАСС. З Galileo з’явилася нова надійна альтернатива, яка, на відміну від двох інших програм, залишається під цивільним контролем.

Galileo працює з 2016 року і надає Європі місце у швидко зростаючій глобальній таблиці GNSS. Програма розроблена так, щоб бути сумісною з усіма існуючими та запланованими проектами GNSS і взаємодіяти з GPS і ГЛОНАСС. Galileo позиціонує себе так, щоб розширити доступне в даний час покриття, і забезпечити більш точний GPS моніторинг транспорту для користувачів по всьому світу.

GPS трекер для авто став повсякденною послугою, яку ми часто сприймаємо як належне. Але що було б, якби сигнали GNSS раптово відключилися? Водії вантажівок і таксі, екіпажі кораблів і літаків та мільйони людей в усьому світі могли б загинути. Крім того, фінансова та комунікаційна діяльність, комунальні послуги, безпека і гуманітарні операції, а також служби екстреної допомоги були б зупинені. Тобто по мірі того, як використання супутникових навігаційних систем продовжує розширюватися, наслідки потенційного збою сигналу стають все більш катастрофічними.

Основна мета Galileo — не тільки підвищення якості послуг, але і безпека. Приєднання Galileo до глобального угрупування GNSS не тільки мінімізує ризики, але і забезпечує кращу продуктивність і точність GPS моніторингу транспорту для кінцевих користувачів.