GPS моніторинг маршруту, як спосіб боротьби з відхиленнями від рейсів

21 Травень 2021

Великий автопарк – серйозне господарство, яке потребує постійного контролю і вирішення виникаючих час від часу проблем. Чого варті одні тільки «позаробочі рейси», «підкручені лічильники» і чеки за нібито куплений бензин. Про те, що водії часто їздять на службовому транспорті у своїх особистих справах, і говорити не варто. А це все – кошти власника, – тобто ваш власний дохід.

Всі вищевказані моменти є справжнім «гальмом» для роботи та загального розвитку автотранспортного підприємства (АТП). На щастя, сьогодні питання контролю і марнотратства з боку водіїв можна легко вирішити. GPS моніторинг транспорту і стеження за кожною автотранспортною одиницею допоможе вам в цьому.

Сучасні методи обману власників АТП, пов’язані з пробігом:

1. Позаробочі рейси. Водій витрачає робочий час і ресурси підприємства на вирішення особистих завдань.

2. Підкручення показань пробігу. Призводить до завищення витрат на паливо та амортизацію, а також застою техніки.

3. Підвищення норм витрати (нібито через вітер, рельєфу та інших чинників). Різниця кладеться собі в кишеню.

4. Переведення в готівку паливних карт на АЗС.

Система GPS розв’язує проблему з неробочими рейсами та виявляє інші схеми шахрайства

Супутникова система GPS моніторингу – це комплексне рішення у сфері відстеження переміщень будь-якого об’єкта, що рухається на базі системи глобального позиціонування.

На транспортні засоби, за якими ведеться спостереження, встановлюються GPS трекери. Дані про місцезнаходження GPS трекери отримують із супутників.

Координати, а також показники додаткових датчиків (відправляються на сервер моніторингу, де ця інформація обробляється і зберігається).

Ви отримуєте можливість бачити місцезнаходження транспортних засобів, аналізувати їх роботу і контролювати витрату палива з комп’ютера через мережу Інтернет.

Можливості та переваги системи GPS моніторингу:

GPS мониторинг

Відстежуючи дані як в реальному часі, так і роботу за минулі періоди, ви можете виявити та усунути підозріле використання ваших транспортних засобів співробітниками. Підвищується відповідальність і безпека водіїв. Знаючи, що за ними спостерігають, працівники діють більш обережно. Вони з меншою ймовірністю будуть поводитися непродуктивно. Додатковим і важливим плюсом є зниження кількості нещасних випадків.

Простій і зупинки в недозволених місцях можуть дорого обійтися вашому бізнесу. З системою GPS ви можете бути впевнені, що це не стане проблемою: вона відстежує всі маршрути та зупинки. Створення цифрового журналу маршрутів і зупинок є ключем до визначення ефективності роботи вашого автопарку. За допомогою хорошого цифрового журналу при необхідності ви зможете визначити, де знаходилося ТЗ в той чи інший час. Таким чином, ви допоможете запобігти шахрайству.

Систему GPS можна налаштувати на виявлення декількох дій. Ви можете здійснювати контроль за використанням ременя безпеки, блокування/розблокування дверей, відключення стартера, дистанційний запуск автомобіля (якщо він обладнаний такою функцією).

Області застосування:

Ефект економії від впровадження системи GPS моніторингу

преимущества системы GPS

1. Відсутність неробочих рейсів: в будь-який момент ви можете проконтролювати місцезнаходження і маршрут вашого транспорту. Знаючи це, водій вашого авто передумає поїхати у своїх справах в робочий час.

2. Контроль пробігу: система вважає пройдений кілометраж транспортного засобу, що дозволить звірити їх з даними, які надає водій після поїздки.

3. Відстеження простоїв транспорту.

4. Контроль палива: ви можете відстежувати всі заправки та сливи, що дозволить знизити витрати на паливо і технічне обслуговування.

scroll-btn