Gps мониторинг в роуминге

Особливості Gps моніторингу в роумінгу

04 Листопад 2020 Технічна команда СКТ “Глобус”

Людям, чий транспорт працює на території країни, давно була відома проблема з пошуком моніторингу за адекватні гроші. Роумінг – вічний головний біль і головна причина великих рахунків. У цій статті ми розглянемо варіанти вирішення даної проблеми.

Як відомо, робота GPS залежить не від локації розташування. Трекера передають інформацію про маршрути транспорту через звичайну сім карту в роумінгу. Але що робити, якщо транспорт знаходиться за кордоном?

У цьому випадку все простіше ніж ви могли подумати. GPS трекер накопичує інформацію на оперативну пам’ять про пересування, рівень швидкості, зупинки і заправки. А по поверненню в роумінг передає накопичені дані.

Але ж головна перевага GPS – це точність і оперативність подачі інформації. Як же бути?

Міжнародні поїздки

Якщо вам набридло отримувати дані з запізненням, неможливістю контролювати і втручатися в ситуацію, варто звернутися до обладнання з двома слотами. Ця установка працює, коли транспорт знаходиться в межах країни, і коли машина виїжджає за кордон. Картки синхронізуються і просто міняються місцями при в’їзді і виїзді.

Міжнародний GPS трекер вирішує цілий ряд питань:

Подвійна система gps моніторингу транспорту дозволяє клієнту використовувати якісний моніторинг авто в режимі реального часу.

Такий моніторинг відмінно підійде власникам автопарків, фірмам з вантажоперевезень, далекобійникам та іншим сферам з міжнародних виїздів.

В даний час GPS організації створили найкращі тарифні плани, серед яких кожен знайде собі ідеальну систему за ціною, кількістю опцій і якістю мережі в тій чи іншій локації.

Можна зробити висновок, що завдяки міжнародному стеженню за автомобілем онлайн, будь-який автотранспортний бізнес стане більш надійним і оптимізованим.