Моніторинг міжнародних перевезень

04 Серпень 2021 Технічна команда СКТ “Глобус”

Відсутність контролю (трекінгу) за пересуванням автотранспорту, дефіцит інфраструктури і високі ціни на вантажні перевезення створюють величезні перешкоди на шляху економічного зростання країн. Водночас країни, що не мають виходу до моря, значною мірою залежать від ключових транспортних коридорів, що робить вантажні перевезення критично важливими. Чи є спосіб зробити вантажоперевезення безпечнішими та дешевшими?

Ціни на транспорт сильно розрізняються і залежать від інфраструктури кожної країни. Однак проблеми вантажних перевезень у всьому світі однакові. Це безпека, якість і оперативність перевезення, розподіл і доставка вантажів. Гарна новина полягає в тому, що всі ці основні проблеми можуть бути вирішені за допомогою GPS моніторингу вантажного транспорту. В цілому, незалежно від типу вантажу, телематика допомагає перевізникам поліпшити логістику доставки шляхом:

Супутниковий трекінг автотранспорту допомагає підтримувати ефективну і якісну логістику і всебічний захист доріг.

Можливості телематики, яка застосовується для вантажних перевезень, великі, і разом з використанням інтуїтивно зрозумілої платформи GPS моніторингу вантажного транспорту ви можете скористатися широким спектром переваг. Якщо ви є власником автопарку, можете бути впевнені, що відправка і розподіл вантажів буде здійснюватися з дотриманням найвищих стандартів безпеки.

Дізнайтеся, як супутникове стеження вирішує проблеми вантажних перевезень. Також розглянемо основні переваги GPS моніторингу вантажного транспорту.

Безпека вантажу: оповіщення про все важливе

Використання причепів – вигідний варіант для вантажного транспорту, оскільки дозволяє доставити більше вантажів. У містах з високою щільністю населення причепи в фургонах, пікапах і інших невеликих ТС стають все більш популярними. Таке рішення дозволяє доставляти вантажі в місця, де вантажівка не може проїхати.

GPS трекинг автотранспорта

Моніторинг зчеплення і розчеплення причепів може мати вирішальне значення. Якщо роз’єднання відбувається в дорозі (що вказує на крадіжку або дорожньо-транспортна пригода), спрацьовує попередження. GPS трекінг автотранспорту дозволяє побачити, де і коли сталася неприємна ситуація.

Ще одне рішення щодо запобігання крадіжки – це спостереження за відкриттям і закриттям дверей контейнерів.

Підтримка якості товару

Доставка товару – це ще не все: він також повинен зберегти первинну якість.

Контроль відвантаження палива і негайне виявлення крадіжки

Безопасность груза

Перевізники наливних вантажів, особливо бензину та нафти, завжди піддаються ризику. Кожен раз, коли автоцистерни відправляються на заправні станції, необхідно враховувати ризик зливу для продажу на чорному ринку. Це має на увазі серйозні збитки.

GPS трекінг автотранспорту надає користувачам повну картину:

Представляємо вашій увазі GPS трекер від СКТ “Глобус” для важкої техніки (маневрові тепловози, судна), а також датчик рівня палива для контролю заправок і зливів. Високоточний датчик рівня палива може бути встановлений в будь-який бак ТЗ.

Поширенні питання

Як працює моніторинг транспорту?

Визначивши свої координати, бортовий блок з приймачем GPS передає дані на сервер моніторингу, де все обробляється і видається в зручному читабельному вигляді.

Чи можна встановити програму для GPS моніторингу вантажного транспорту на другий комп’ютер?

Так. Ви можете встановити програму на будь-якому стаціонарному або мобільному комп’ютері. Єдина умова – наявність інтернету.

Чи можлива втрата GSM-сигналу?

Подібне трапляється при вандалізмі, виведенні з ладу антенних проводів, використанні глушилок, а також в тунелях, під бетонними перекриттями і на підземній парковці.

Що відбувається при втраті GSM-сигналу?

Йде запис у внутрішню незалежну пам’ять. Після відновлення сигналу мережі – відомості автоматично передаються на сервер моніторингу.