Як аграрним підприємствам поліпшити вимір оброблених площ?

07 Травень 2021

З приходом весни починають свою роботу підприємства та аграрні господарства, і в новому році хотілося б отримати більше прибутку, оптимізувати роботу техніки та звичайно ж уникнути збитків.

GPS контроль сільгосптехніки може відмінно допомогти у вирішенні цих завдань. Система для агропромислового сектора СКТ “Глобус” може запропонувати сервіси, які значно спростять використання техніки і її контроль.

Це дозволить стежити за місцеперебуванням, вести облік площі обробки та мотогодин, ідентифікувати водіїв та інше обладнання.

Причини встановити GPS обладнання для сільгосптехніки:

Все це може допомогти підприємствам агропромислового комплексу збільшити точність вимірювання оброблених площ без істотних витрат.

Причины установить GPS оборудование

Основне завдання пристроїв GPS – направити машину точно по заданому курсу руху. За допомогою системи ви можете легко і впевнено керувати сільськогосподарською технікою, не відхиляючись від лінії.

Власники сільськогосподарської техніки та сільгосппідприємства вважають за краще купувати повний сервіс послуг. Це означає, що крім контролю над рухом система дає можливість контролювати рівень витрат палива, і роботу вашої техніки. Система також формує базу даних оброблених полів: що було засіяно, в який час і які роботи на полі виконувалися в цілому.

Ви можете більш точно розрахувати площу ваших полів. Наприклад, якщо ділянка неправильної форми з яром. Що це дає на практиці? Можна регулювати кількість потрібних добрив і інших засобів по догляду за землею, ще до того, як урожай зійде.

Створення інтерактивних карт полів

Максимальний результат від використання систем GPS контролю сільгосптехніки та точного землеробства можливий при створенні власних карт полів вашого господарства. Дані, зібрані та зображені на віртуальних картах господарства, дозволяють розпорядити всю доступну інформацію в зручній формі, класифікуючи її та використовуючи знання про сівозміну, врожаї, види ґрунтів, хвороби, та добрива.

Обстеження територій проводиться з використанням супутникової системи глобального позиціювання (GPS). За даними GPS-трекера фактичні розміри полів визначаються з субметровою точністю. Середня продуктивність робіт становить 10-30 полів на добу, виходячи з середнього розміру поля в 100 га.

интерактивных карт полей с системой GPS

Впровадження системи gps-моніторингу сільськогосподарської техніки допоможе знизити паливні витрати підприємства. Раціональне використання допомоги на кшталт звітності та графіка може впорядкувати роботу завдяки розумінню справжніх показників витрати пального.

Чим допоможе електронна карта поля:

GPS контроль сільськогосподарської техніки

Щорічним завданням перед сільськогосподарськими підприємствами є посів і збирання врожаю. GPS моніторинг сільгосптехніки може допомогти в поліпшенні та підвищенні ефективності цих процесів.

Завдяки допомозі технології контролю споживання палива ви зможете контролювати всі заправки на всій оснащеної сільгосптехніки, хоч то трактор з декількома бензобаками або ж великий комбайн зі складною місткістю в якій складно розібратися. Пристрій стеження за витратами пального допоможе в режимі реального часу стежити й контролювати процеси заправки. За допомогою цієї системи ви зможете чітко бачити, яке паливо використовується при обробці господарства або іншими способами, наприклад, при зливі.

GPS контроль сельскохозяйственной техники

GPS контроль сільськогосподарської техніки при відносно низьких витратах може бути незамінним союзником у бізнесі. Різні інструменти дозволяють створити автоматизацію процесів посіву та збирання врожаю. На додаток до такого устаткування, у вигляді тракторів і комбайнів, вантажівки також часто застосовуються в сільському господарстві.

Можливо, застосування системи gps моніторингу сільгосптехніки не дасть ідеальний результат. Але все-таки, зрозуміло, що застосовуючи систему моніторингу, сільськогосподарські компанії можуть отримати більші здібності для видаленого управління технологічними операціями, що, у свою чергу, значно знижує ризики зменшення врожайності та втрати прибули.

GPS- трекер для машин, використовуваною в сільському господарстві, є незамінним атрибутом для оптимізації транспортування вироблюваної продукції.

scroll-btn