Чому краще купувати GPS трекер в спеціалізованій компанії?

11 Серпень 2021

Купити GPS трекер від спеціалізованої компанії – значить гарантувати успіх свого бізнесу. GPS-локатори призначені не тільки для відстеження маршруту різних транспортних засобів, а й для контролю співробітників, дітей, домашніх тварин, а також відправлень, багажу і цінностей.

Управління корпоративним автопарком вимагає багато часу і грошей. GPS-локатори дозволяють отримувати актуальну інформацію про те, де знаходяться ваші автомобілі і чим займаються ваші співробітники. Місцезнаходження в Інтернеті, історія маршруту, контроль палива, відстеження ділових і приватних поїздок – це лише деякі з причин, чому варто купити GPS трекер.

Локатори мають невеликі розміри і відносно невелику вагу, завдяки чому вони майже непомітні. Моделі розрізняються за призначенням і технічними параметрами. GPS трекер для автомобіля від спеціалізованої компанії гарантують довгу роботу без підзарядки. А просте і інтуїтивно зрозуміле управління дозволяє використовувати цей пристрій навіть людям без досвіду.

Система відстеження транспортних засобів повідомляє, який співробітник знаходиться найближче до місця роботи, і пропонує негайний доступ до важливої ​​інформації про транспортний засіб і стилі водіння (перевищення швидкості або різке гальмування). Якісний моніторинг автомобіля дозволяє поліпшити стиль водіння, що безпосередньо впливає на економію палива і, відповідно, грошей. А це, в свою чергу, збільшує ефективність компанії.

Як працює GPS трекер?

Автомобільні трекери

GPS трекер від спеціалізованої компанії дозволяє не тільки деталізувати положення автомобіля, але і пропрацювати і проаналізувати знос транспортного засобу. Як таке можливо? Локатори можна підключити до будь-яких датчиків, які ви хочете перевірити. Підключення до CAN-шини покаже пробіг авто на приладовій панелі та надасть інформацію про низький рівень масла. Можливість підключення системи ідентифікації водія буде генерувати дані, що відносяться до конкретного співробітника, і показувати, коли і як довго він керував даним транспортним засобом.

GPS трекер, завдяки вбудованому слоту для SIM-карти, може відправляти повідомлення, наприклад, про перетин позначеної зони або русі автомобіля на занадто високій швидкості.

Модуль GSM і GPS, оснащений магнітом, можна встановити практично в будь-якому місці всередині автомобіля. Дані про місцезнаходження пристрою відправляються безпосередньо на сервер і можуть бути миттєво отримані через додаток. Крім того, пристрої можуть працювати в режимі очікування, коли інформація про місцезнаходження не потрібна. У такій ситуації обладнанню потрібно лише невелика кількість енергії, завдяки чому час роботи значно збільшується. Інший режим – це постійний зв’язок про поточне місцезнаходження, тому в разі крадіжки виявлення транспортного засобу є лише питанням часу. GPS трекер для автомобіля від спеціалізованих компаній справно працюють в широкому діапазоні робочих температур, завдяки чому відрізняються універсальністю використання.

Персональні локатори

Дана група локаторів призначена для відстежування поточного стану дітей і близьких. Компактні розміри і мала вага пристроїв гарантують комфортне використання в будь-яких умовах. Функція SOS при необхідності відправляє термінове повідомлення. Персональні локатори надзвичайно корисні не тільки в поїздках, але і в повсякденних ситуаціях.

Інші GPS трекери

Якісні локатори для тварин відрізняються підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень і несприятливих погодних умов. А використання модуля Wi-Fi і Bluetooth робить пристрої надзвичайно точними та дозволяє швидко знайти ваш автомобіль.

Чому варто купити GPS трекер від СКТ “Глобус”

Багато компаній, що пропонують GPS-локатори, часто продають їх відносно дешево, що спокушає потенційних покупців. Однак ці пристрої зазвичай надходять з Китаю і не виконують свої основні функції або дуже швидко ламаються. Саме тому ми пропонуємо вам український перевірений GPS трекер від СКТ “Глобус”. Всі наші пристрої мають схвалення і сертифікати, що підтверджують їх якість.

У нас ви можете купити не тільки GPS трекер, який дозволяє відстежувати легкові автомобілі, але аналог для важкої техніки (маневрових тепловозів, суден). Також ви знайдете надзвичайно функціональні сервіси для контролю за роботою сільськогосподарської техніки та додаткового обладнання.

Функціональні можливості GPS трекера від СКТ “Глобус”:

Поширенні питання

Чи потребують GPS локатори якогось обслуговування або профілактики?

Не вимагають. Вони служать роками і можуть використовуватися в режимі цілодобової роботи.

Чи можна встановити GPS трекер під капотом автомобіля?

Ні. GPS трекери не захищені від прямого попадання вологи і повинні бути розміщені в салоні (кабіні) транспортного засобу.

Чи можу я подивитися, де була машина 3 дні тому?

Так можете. Всі траєкторії руху зберігаються на вашому комп’ютері.

Чи може інформація про переміщення ТЗ бути доступна ще комусь?

Ні не може. Користувач сам встановлює пароль для доступу до системи. Якщо є бажання, пароль завжди можна змінити.

scroll-btn