Інтеграція отриманих даних моніторингу GPS в інші програми підприємства

22 Листопад 2021

Якщо ви ще не знаєте, що таке GPS моніторинг, і для того, щоб ознайомитись з цим поняттям ви відкрили саме на цю статтю, спробуймо пояснити декілька запитань. Система контролю транспорту ГЛОБУС — це сучасний інноваційний продукт, котрий допоможе вам здійснювати дистанційний моніторинг пересування того чи іншого транспортного засобу в режимі реального часу і витрат на паливо.

Далі ви знаєте, що як в роботі, так і при веденні бізнесу, неможливо нічого уявити без систематизації. Скоріш за все ви вже зустрічали, або навіть користувались програмою 1С. Так що розгляньмо, які з даних GPS моніторингу ГЛОБУС можна інтегрувати в 1С і як це може допомогти?

Які дані ви можете інтегрувати з ПЗ для GPS моніторингу ГЛОБУС в 1С?

  1. Координати того чи іншого транспортного засобу, (в нашому випадку сільгосптехніки)
  2. Пробіг транспортного засобу
  3. Кількість зупинок для заправки, або ж раптових витоків великих об’ємів палива
  4. Інформація зі звітів
  5. Витрати палива і багато іншого

Гнучкі налаштування програми допоможуть вам оволодіти інформацією про місцеперебування стоянок та зупинок для спецтехніки, а також контролювати їхній рух на карті.

GPS трекер
GPS трекер
Датчик
Зчитувач RFID
Ідентифікатор
Індикатор
GPS трекер
GPS трекер
Датчик
Зчитувач RFID
Ідентифікатор
Індикатор

Інформація із 1С, яка поступає в ПЗ для GPS моніторингу

  1. Номер телефону водія, ПІБ
  2. Траєкторія його руху
  3. Номерні знаки сільгосптехніки
  4. Інша потрібна вам інформація про маршрут

Користуючись нашим програмним забезпеченням ви можете внести і контролювати будь-яку інформацію, яка вам потрібна. Інтегрувавши отримані дані моніторингу GPS в 1С, їх можна буде перевірити як і на в мобільному додатку (Android, IOS), так і користуючись нашим ПЗ.

Переваги інтегрування ПЗ для GPS моніторингу:

Синхронизация данных с 1С на ПО для GPS

Майте на увазі, що ви, як підприємець можете зіткнутись з рядом проблем, які можуть виникнути при установці GPS трекерів на транспортні засоби. У більшості випадків це напруга, під якою ваші підопічні будуть вимушені працювати перший час, розуміючи, що за ними слідкують, і кожен їхній крок можна контролювати. Ви повинні їм пояснити, що це рішення приведе до потенційної економії, яка вплине на ріст їхньої заробітної плати.

Синхронізація даних з 1С на ПЗ для GPS моніторингу

При виборі цього типу інтеграції вся потрібна вам інформація буде синхронізована і відображена, як варіант, прив’язаною до об’єкта.

Це добре вплине на роботу диспетчера-логіста, він завжди буде бачити такі дані про транспорт, (які були доступні тільки в програмі 1С), як номерні знаки транспортних засобів, інформація про водія, статус і т.д.

Контроль всіх даних використовуючи інтегрування ПЗ для GPS моніторингу в 1С

Використовуючи цей метод, всі дані з GPS для моніторингу будуть відображатись у вікні 1С, які ми вказали вище, а конкретніше — інформацію про пробіг, місцеположення, витрат палива, значення датчиків, кількість і об’єми заправок.

Підбивати підсумки, ви напевно вже самі встигли зрозуміти, що GPS моніторинг і його інтеграція в 1С — це дуже корисна річ при будь-яких обставинах. Зверніть увагу, що тут навіть важко виділити якісь недоліки. Адже контроль за всіма робочими процесами при веденні бізнесу це, як-не-як, найголовніше.

scroll-btn