установка GPS-мониторинг

Чому варто встановити GPS-моніторинг?

09 Березень 2021 Технічна команда СКТ “Глобус”

GPS-моніторинг — це спостереження за місцем розташування об’єктів за допомогою глобальної системи позиціонування (GPS). Технологія може визначати довготу, широту, швидкість і напрямок руху цілі. Система GPS використовує інтерактивні карти, а не статичні зображення карт з Інтернету. Точність визначення місця розташування для більшості обладнання становить від 100 до 10 метрів. Технологія GPS-моніторингу спочатку була військовою, але тепер широко використовується в науковій діяльності та стала досить дешевою, аби кожен міг собі її дозволити. Тому зараз GPS-навігація є в кожному смартфоні, планшеті та ноутбуці.

GPS-моніторинг грає велику роль у роботі поліції, пожежних, військових і великих кур’єрських служб. Багато з них використовують системи автоматичного визначення місцезнаходження транспортних засобів (auto vehicle location). Системи AVL зазвичай охоплюють мережу транспортних засобів, кожен з яких обладнаний мобільним радіоприймачем, GPS-приймачем, GPS-модемом і GPS-антеною. Ця мережа підключається до базової радіостанції, що складається з ПК, комп’ютерної станції, а також GPS-приймача та інтерфейса. Системи AVL можуть використовуватися для підвищення відповідальності виїзного персоналу та підвищення ефективності диспетчерської служби компанії шляхом відстеження та зв’язку.

GPS у смартфонах та інших мобільних пристроях часто використовуються для відстеження місцеположення співробітників. Прихильники конфіденційності попереджають, що ця технологія також може дозволити рекламодавцям, уряду та хакерам відстежувати користувачів за допомогою своїх мобільних пристроїв.

11 причин скористатися GPS-моніторингом

Система GPS-моніторингу  — це спільна робота 24 супутників, які обертаються навколо Землі та дозволяють людям із наземними приймачами визначати географічне положення об’єктів. Системи управління автопарком GPS розроблені з однією основною метою: заощадити час і гроші бізнес-менеджерів.

GPS-мониторинг

Є багато переваг у використанні GPS системи управління автопарком:

1. Збільшення прибутку і продуктивності. Доступ до даних про ефективність транспортних засобів та продуктивності водіїв допомагає компанії управляти витратами, пов’язаними з експлуатацією автопарку. Може значно скоротитися понаднормова робота співробітників і час простою водіїв. Також зниження витрат на технічне обслуговування безпосередньо вплине на чистий прибуток. Крім того, поліпшена ефективність маршруту і збільшені показники парку дозволять розширити клієнтську базу.

2. Поліпшення роботи автопарку. Системи спостереження GPS дозволяють приймати рішення в режимі реального часу, а також підвищують відповідальність водіїв за майно. Керуючим автопарком більше не доведеться покладатися на журнали змін, форми праці та записи про технічне обслуговування вантажівок, щоб відстежувати операції одиниць техніки. Миттєвий доступ до даних про ефективність транспортних засобів і роботу водіїв допоможе компанії краще керувати витратами, пов’язаними з експлуатацією автопарку. GPS-моніторинг за транспортними засобами також дозволяє компаніям додавати більше робочих місць до кожного робочого дня. Компанії зазвичай отримують на 25% більше замовлень на виконання робіт після впровадження пристрою GPS-моніторингу.

3. Зниження витрат на паливо і зменшення викидів CO2. Неналежна поведінка при водінні, така як перевищення швидкості та непотрібна робота на холостому ході, призводить до втрати палива. Це може бути виявлено за допомогою системи моніторингу GPS. Автопарк може використовувати до 800 галонів палива на рік тільки через непотрібний холостий хід. Кожен зайвий кілометр, який ви приберете, зменшить кількість вуглецевих відходів і зробить автопарк більш продуктивним та екологічно відповідальним.

4. Ефективна підтримка маршрутизації та диспетчеризації. Система моніторингу GPS дозволяє операторам використовувати дані про місцезнаходження водіїв у режимі реального часу для диспетчеризації з урахуванням робочих годин. Оператори можуть легко вибрати і направити найближчий автомобіль до певного місця, що також допоможе поліпшити обслуговування клієнтів. Система GPS може допомогти диспетчерам виявляти перетин маршрутів обслуговування та доставки, а також уникати ділянок з інтенсивним рухом, через які водій затримується або губиться.

поддержка маршрутизации

5. Зниження витрат на технічне обслуговування і менший знос автомобілів. Без системи управління автопарком машини зазвичай обслуговуються через регулярні періоди часу, незалежно від того, чи дійсно вони потребують технічного обслуговування. Система моніторингу GPS контролюватиме кожний транспортний засіб і відправлятиме попередження, щоб повідомити вас, коли автомобіль потребує ремонту або обслуговування. Це може допомогти зменшити надмірний знос шин і двигуна, що продовжить термін служби вантажівок та іншого обладнання.

6. Автоматизація діловодства. GPS-системи моніторингу виводять облік на абсолютно новий рівень. Всі дані, які належать до роботи автопарку, записуються і можуть бути легко організовані саме так, як ви цього хочете. Менеджери автопарку можуть планувати та перевіряти інтервали обслуговування автомобілів та обладнання, відстежувати пункти обслуговування, місця здачі обладнання та використовувані маршрути, плюс вести електронний облік робочого часу співробітників і пробігу автомобіля. Ця інформація безцінна при щорічному плануванні та в разі аудиту.

7. Зниження вартості страхування. Підтверджувані дані про автомобіль допоможуть захистити ваш бізнес від безпідставних судових позовів. Системи управління автопарком також можуть знизити вашу відповідальність у зв’язку з позовами про аварії і навіть неправильні парковки.

8. Запобігання несанкціонованого використання транспортних засобів. Несанкціоноване і неробоче використання автомобілів компанії можна виявити і контролювати за допомогою даних, отриманих в режимі реального часу з GPS-системи управління автопарком. Припинення несанкціонованого використання транспортних засобів також знизить витрати палива.

9. Підвищення безпеки співробітників. Автоматизація може допомогти підвищити безпеку та ефективність роботи водіїв. Менеджери автопарку можуть отримати доступ до важливих даних про поведінку водія, наприклад про перевищення швидкості, непотрібний холостий хід і про те, скільки разів автомобіль давав задній хід, що може бути небезпечно. У разі аварії за допомогою GPS системи моніторингу дані про місцезнаходження також можна використовувати для звернення до служби екстреної допомоги.

10. Краще обслуговування клієнтів. Дані відстеження транспортних засобів у режимі реального часу можна використовувати для перевірки доставок і кількості часу, проведеному в кожному місці. Диспетчерська служба зможе перенаправити водіїв у будь-який момент, що дозволить вам швидше відповідати на запити клієнтів.

11. Безпека транспорту. У разі викрадення або втрати автомобіля, система GPS-моніторингу дозволить швидко відстежити місце розташування машини, її швидкість і пройдений шлях. Системи моніторингу грають величезну роль у скороченні числа транспортних злочинів.

Безопасность транспорта

Навіщо потрібна система GPS-моніторингу?

Відстеження автопарку дозволяє власникам завжди точно знати, де знаходяться їхні транспортні засоби. GPS-моніторинг — це відмінний помічник для бізнесу, якщо потрібна своєчасна інформація про постачання і замовлення на виконання робіт. Це також дозволяє керівникам та менеджерам перевіряти наявність технічних фахівців на місцях, щоб координувати логічний маршрут при виникненні змін.

Система буде повідомляти менеджерів, коли певний автомобіль перевищує граничну швидкість або коли відбувається різка зміна обертів двигуна, що може вказувати на безрозсудне водіння. GPS-моніторінг допоможе зробити шлях більш безпечним і знизити ризик аварій. Це також усуває трудомісткі застарілі процедури, такі як телефонні дзвінки та оформлення документів. Оптимізуючи розпорядок дня, системи GPS дозволяють тримати ситуацію під контролем, незалежно від того, скільки одиниць техніки у вашому автопарку. Моніторинг в режимі реального часу з будь-якого інтелектуального пристрою та повідомлення про геозони дозволять ефективно вести бізнес 24/7.