Кнопка тривоги для транспортного засобу

07 Липень 2021

Тривожні кнопки – це клас пристроїв системи стеження за авто, які використовуються для попередження людей про потенційну надзвичайну ситуацію, небезпечну для життя чи майна. Тривожна кнопка знаходиться в потрібному доступному місці.

Кнопка тривоги підключається до основного пристрою моніторингу через сигнал тривоги, сирену або дзвінок, щоб привернути увагу інших до ситуації, іноді відправляючи інформацію про місцезнаходження користувача сім’ї або друзям.

Переваги наявності тривожних кнопок в транспортних засобах

Кнопки тривоги широко використовуються в різних сферах життєдіяльності, включаючи захист користувача від особистої шкоди (заподіяння шкоди людині фізично або морально / емоційно). Зазвичай кнопки тривоги використовуються в офісах, навчальних закладах, лікарнях, будинках, таксі, а також особистих автомобілях.

система слежения за авто

Тривожна кнопка в автомобілі виконує аналогічну функцію. Вона може бути розташована на приладовій панелі поруч з водієм, поруч з дверима, сидінь або в будь-якому іншому зручному місці. Це зроблено для того, щоб люди, що знаходяться в автомобілі, могли легко дістатися до неї і використовувати в аварійній ситуації.

Якщо у вашій машині є тривожна кнопка, вона допоможе вам захистити вашу родину і друзів від неприємних пригод. Використовувати тривожну кнопку в автомобілі дуже легко – вам потрібно просто активувати її, коли ви відчуваєте надзвичайну ситуацію. Як тільки ви її активуєте, всім (хто може вам допомогти), включаючи поліцію, буде відправлено попередження, щоб негайно вжити заходів – викликати швидку допомогу або викликати на допомогу сім’ю і друзів.

Сьогодні система стеження за авто є практично в будь-якому транспортному засобі. Вона вбудована в приладову панель. Приладова панель знаходиться поруч з водієм, і, очевидно, у водія буде можливість використовувати її в разі потенційної дорожньо-транспортної пригоди. Таким чином, тривожні кнопки сьогодні не дозволяють легко отримати до них доступ в рівній мірі для всіх пасажирів.

GPS-контроль: захист транспортного засобу за допомогою кнопки тривоги

Автомобіль повинен бути обладнаний таким чином, щоб тривожна кнопка могла бути активована ким завгодно в машині, незалежно від того, де вона знаходиться.

GPS-контроль

Виходом з положення є те, що тривожні кнопки можуть бути закріплені в кількох місцях по всьому кузову. Розташовані поряд з дверима, поруч із сидінням або стелею машини, вони дозволяють будь-якому пасажиру легко активувати їх.

Також важливо, щоб кожна кнопка була підключена до системи двигуна, щоб вона могла зупиняти автомобіль у разі необхідності в аварійній ситуації. Незалежно від того, чи є автомобіль особистим чи громадським транспортним засобом (одним з парку автомобілів), відсутність тривожної кнопки в декількох місцях позбавить людей можливості перебувати в задній частині автомобіля, а значить, і в безпеці.

Що стосується громадського транспорту (таксі і т. д.), він повинен бути обладнаний тривожними кнопками з тригерами, закріпленими в декількох точках в автомобілі.

Кнопки тривоги можна використовувати для забезпечення безпеки жінок під час подорожі. Якщо водій погано себе веде або їде в неправильному напрямку, жінки можуть використовувати ці тривожні кнопки, щоб повідомити про своє місцезнаходження і миттєво відстежувати свій автомобіль в реальному часі. Коли тривожна кнопка натиснута, вона відправляє інформацію про поточне місцезнаходження транспортного засобу.

Такий “гаджет” – це розумний підхід до безпеки. Особливо актуальний він для тих людей, хто багато і часто переміщається по вулицях міста (в тому числі у вечірній і нічний час).

scroll-btn