Лизинг автомобилей без риска

Лізинг авто без ризику

05 Листопад 2020 Технічна команда СКТ “Глобус”

Часто власники автопарків стикаються з проблемою викрадення. Тому лізинг-компанії намагаються знайти не звичайний GPS-трекер, блокіратор бака або систему моніторингу, а комплексне рішення з широким функціоналом.

У цій статті ми розповімо вам про те, як зі стандартного GPS трекера зробити надійний комплекс з протиугінною системою.

Досвідчені бізнесмени лізингу авто вже давно використовують GPS для захисту активів, адже вони знають про ризики не з чуток. Але, на жаль, клієнти подібних компаній відносяться до авто безвідповідально:

Але і це не гірше, що може статися, адже бізнес може зіткнутися зі справжніми шахраями, які націлені на викрадення.

Як уникнути викрадень в автотранспортному бізнесі?

Фірми з оренди, які раніше стикалися зі зловмисниками, найімовірніше розуміють які опції системи потрібні для усунення ризиків і оперативного повернення автотранспорту. Давайте розглянемо основні з цих опцій:

  1. Історія маршрутів за той чи інший період часу;
  2. Швидкі повідомлення про потрібні і важливі події;
  3. Моніторинг локації і місцезнаходження в режимі онлайн;
  4. Контроль їзди і виходу за межі зазначеної території.
 GPS рішення для лізингу

Виходячи з поставлених завдань, варто зробити висновок що однією GPS антени буде мало. Для повної безпеки вам знадобиться резервний АКБ, антена GSM, спеціальний акселерометр і гніздо для підключення блокіратора двигуна. Остання опція дуже важлива, так як саме вона вирішує головну проблему клієнта. Блокування дає заборону на запуск двигуна по команді і автоматично – при виїзді авто за межі дозволеної території.

З такою надійною системою фірмам по лізингу точно не доведеться турбуватися за свій автотранспорт, адже диспетчер оперативно отримує повідомлення про викрадення і можливість швидко усунути проблему. Варто зазначити, що повідомлення можуть приходити як смс на пристрій, так і на пошту в браузері.

Завдяки цьому несанкціоновані дії водіїв припиняються. Таким чином: жодного випадку угону з моменту впровадження системи моніторингу.

Переваги GPS рішення для лізингу

Впровадження моніторинг-системи у ваш бізнес дозволить фірмі розвиватися без ризиків:

В цілому, клієнти отримують надійне і безпечне обслуговування, а компанія – конкурентні переваги на лізинг-ринку.