Кейс по выявлению факта слива топлива

Кейс з виявлення факту зливу палива з транспорту на ходу за допомогою міні-насоса

16 Листопад 2020 Технічна команда СКТ “Глобус”

На жаль, ціни на пальне стають все більше, а розкрадання не припиняються. Все частіше керівники автопарків стикаються з проблемами крадіжок на підприємстві. Але що робити, щоб зберегти прибутковість бізнесу і репутацію на ринку?

Як виявляти сливи ПММ?

Давайте розглянемо приклад типової ситуації: у клієнта збільшилися витрати палива на 100 км, і тепер цей показник чергується з нормою витрати. Причина не відома. В такому випадку встановлюється електронний рівень палива, щоб розрахувати точні показники і провести аналіз. Чи бувають у даних авто простої? Як часто відбуваються зупинки через “технічні” причин? Може варто провести gps моніторинг персоналу? Проконтролюйте процес поїздки і, можливо, місце розташування передбачуваних розкрадань відбудеться знову. Завдяки ретельному вивченню поведінки водіїв, вам вдасться застати їх зненацька: зафіксувати факт зливу палива під час руху за допомогою міні-насоса, встановленого в паливний бак через заливну горловину. Тоді у вас будуть вагомі докази, завдяки яким ви збережете бізнес і бюджет.

Але і це ще не все, адже ви можете встановити допустимі норми палива на електронному ДУТ. Система в автоматичному режимі може зафіксувати порушення водіїв і надіслати керівництву або диспетчеру смс про порушення. У підсумку, ви оперативно відреагуєте і не дасте себе обдурити!