Рекомендації при виборі трекера для супутникового контролю транспорту

08 Листопад 2021

Подивимося правді в очі – система стеження за транспортними засобами може бути кращим вкладенням, яке ви коли-небудь робили. Однак в той же час це те, що вам потрібно уважно промоніторити, перш ніж приймати остаточне рішення. Раніше глобальна система позиціонування (GPS) в основному фінансувалася і контролювалася глобальними організаціями. Навігація використовувалася в великих підприємствах до тих пір, поки вона не стала поширеною і не дала можливість кожній людині відстежувати свій автомобіль і його місце розташування.

GPS-стеження за транспортними засобами – це метод визначення локації об’єкта, і пристрій, який можна розмістити в автомобілі та на мобільному телефоні. Система слідкування за транспортними засобами GPS портативна і може використовуватися компанією для відстеження маршрутів і поведінки водіїв своїх транспортних засобів доставки.

Вибір системи стеження за автомобілем за допомогою GPS: три речі, на яких варто зосередитися

Тепер, коли ви знаєте, що таке система стеження за транспортними засобами, давайте поговоримо про те, як вибрати одну з них для ваших потреб. Якщо ви шукаєте найкращий варіант, ось три питання, які ви повинні задати собі перед вибором пристрою стеження за транспортними засобами GPS:

 1. Яку інформацію про транспортний засіб і водія мені потрібно відстежувати?
 2. Скільки транспортних засобів мені потрібно відстежувати – одне два або цілий автопарк розміром з підприємство?
 3. Скільки я хочу витратити на систему стеження за транспортними засобами GPS і автомобільний трекер?

Але щоб відповісти на ці питання, потрібно розібратися як вибрати правильне програмне забезпечення GPS-відстеження автопарку для вашого бізнесу.

GPS трекер
GPS трекер
GPS трекер
GPS трекер
Датчик
Зчитувач RFID
Ідентифікатор
Індикатор
GPS трекер
GPS трекер
GPS трекер
GPS трекер
Датчик
Зчитувач RFID
Ідентифікатор
Індикатор

Основні характеристики пристрою стеження

По суті, основні функції моніторингу GPS включають в себе визначення місця розташування, налаштування маршрутів і вказівку напрямків до призначених пунктів. Також, існує безліч пристроїв стеження за транспортними засобами за допомогою GPS, які можуть відстежувати технічне обслуговування автомобіля або будь-які проблеми з обладнанням, що, безумовно, допомагає підприємствам знизити експлуатаційні витрати.

Крім фактичного відстеження, пристрій може:

Всі ці чудові функції можна знайти в асортименті моделей автономних навігаційних трекерів. Головне чітко розуміти, що саме вам потрібно.

Додаткові функції

Існує безліч інструментів диспетчеризації і можливостей планування, які додатково можуть допомогти вам поліпшити робочий процес, підвищити задоволеність клієнтів і прискорити процес доставки. Замовники також можуть переконатися, що водії прибувають вчасно (завдяки додатку в смартфоні, наприклад).

Також, розроблені функції відстеження аварій, допомоги на дорозі, наявність протиугінної системи, годинник і відстеження відвідуваності. Ось наскільки системи відстеження транспортних засобів GPS стали сучасними. Тому вибір трекера може бути непростим завданням.

Гайд по вибору

Щоб обрати систему, яка підходить саме вам, рекомендується вибирати ті функції, які вам дійсно потрібні, тобто не переплачувати за непотрібні опції. Деякі зі стандартних функцій, якими володіє кожна система стеження за транспортними засобами GPS, включають в себе:

 1. Інтеграція з паливними картами, що дуже важливо для гарної поїздки.
 2. Опції навігації. Ви самі керуєте всіма процесами.
 3. Панелі моніторингу з ключовими показниками.
 4. Постійна підтримка клієнтів.
 5. Системи оповіщення – відправка повідомлень по електронній пошті, коли щось не так з транспортними засобами або водіями.
 6. Оперативні сигнали – кожне програмне забезпечення GPS має забезпечувати хороший сигнал, який не пропадає за містом або в таких місцях, як тунелі і гаражі.
 7. Мобільний доступ – хороша система стеження має мобільні додатки або веб-версію, які можуть бути корисні для зберігання інформації.
 8. Стороння інтеграція – ви можете заощадити масу часу, синхронізуючи свої дані з бухгалтерським обліком, розрахунком заробітної плати і відвідуваністю.
Гайд по вибору gps трекера

Само собою зрозуміло, що система навігації та моніторингу, яку ви вибрали повинна відповідати запланованому бюджету вашого підприємства або сім’ї. Але орієнтуватися на червоні цінники і дешеві аналоги не рекомендується. Не всі моделі трекерів розроблені за однаковими стандартами, тому найкращий вибір – це вибір, адаптований під ваші потреби, що забезпечують максимальну віддачу від вкладених грошей.

Підсумовуючи вищесказане, можна зробити висновок, що система стеження за транспортними засобами GPS допоможе вам автоматизувати свій бізнес або вивести своє водіння на новий рівень. Функції трекера допоможуть вам заощадити час і гроші, поліпшити поведінку водія і навіть заощадити на паливі. Система також ідеально підійде для підприємств, яким необхідно постійно підтримувати зв’язок з водіями і стежити за тим, щоб вони завжди приходили вчасно і вкладалися в заданий бюджет. А також компаніям, що працюють з різними видами транспорту. Адже саме ці підприємства схильні до розкрадання пального, простою робочих годин, не зафіксованим комерційним рейсам і збоїв в системах.

Варто відзначити цікавий факт. Головний клас користувачів системи навігації – це підприємства, що працюють в ніші логістики, наприклад: перевезення всередині країни, міжнародна транспортування, таксі, кур’єрські послуги, будівельне і сільське господарство.

Ставайте і ви користувачем GPS моніторингу і забезпечуйте безпеку собі, фірмі і всім учасникам дорожнього руху.