климат-контроль влияет на расход ГСМ

Як клімат-контроль впливає на витрату ПММ?

10 Листопад 2020 Технічна команда СКТ “Глобус”

Кожен власник авто знає, як важлива система клімат-контролю: вона має великий вплив на витрату горючих речовин. Згідно з дослідженнями, під час їзди витрачається цілих 4% зайвого бензину, а при поїздці з відкритими вікнами ці цифри зростають. Адже саме при таких умовах обтічний опір збільшується разом з витратою ПММ(паливно-мастильні матеріали), на відміну від увімкненого кондиціонера.

Сучасні системи контролю мікроклімату в авто

У світі цифрових технологій, інноваційні моделі систем клімат-контролю підтримують ідеальну циркуляцію повітря в салоні машини, забезпечуючи:

Спираючись на дослідження, можна з упевненістю сказати, що клімат-контроль позитивно впливає на мікроклімат в салоні і покращує умови поїздки в авто.

Як зробити роботу кондиціонера ефективною при мінімальних витратах пального?

Запам’ятайте, що перед поїздкою на авто, яке довго стояло під гарячими променями сонця, ви повинні будете:

  1. Закрити вікна і люк автомобіля.
  2. Перевірити щільність закриття дверей.
  3. При необхідності ущільнити стики дверей і корпусу авто.

Таким чином, тепле повітря вийде, і ви зможете включити кондиціонер. Дуже важливо обирати режим циркуляції повітря, щоб температура в салоні впала і тим самим витрата ПММ зменшилась (завдяки напрямку повітря в кондиціонері).

Вам дуже пощастило, якщо автомобіль оснащений регулюванням охолодження повітря. У такому випадку, ви можете ввімкнути кондиціонер на максимум і тим самим змінити ступінь охолодження, яку можна порівняти зі швидкістю роботи вентилятора.

Пам’ятайте, щоб кондиціонер якісно функціонував потрібно регулярно змінювати повітряний фільтр.

Крім того, використовуючи світловідображальну плівку і залишаючи автомобіль на парковці (щоб не було прямого впливу сонячних променів) ви досягнете видимих ​​результатів. Так ви зможете ефективно розподілити енерговитрати і витрати горючих речовин в своєму авто або для цілого автопарку.

Вплив системи контролю на витрату ПММ

Клімат-контроль позитивно впливає на якість поїздки, при цьому споживаючи незначну кількість палива. Чисте скло не тільки збільшує кут огляду, але і зберігає комфортний мікроклімат, а контроль температури покращує якість водіння. Ці критерії дуже важливі як для простих користувачів легкових авто, так і для водіїв, які працюють з довгими маршрутами і перевезенням вантажів.

Вам вистачить всього 24 годин, щоб відчути різницю з роботою клімат-контролю та без. Ви побачите цілий ряд переваг: економія і заощадження пального, контроль витрат і безпеку.

Але для цього намагайтеся правильно використовувати систему і контролювати роботу кількох установок. Ми рекомендуємо відключати такі пристрої:

Так, дані встановлення не будуть споживати зайву енергію, розраховану на потужність роботи двигуна.

Такі прості умови допоможуть вивести будь-яку автотранспортну фірму на абсолютно новий рівень, поліпшивши ефективність роботи і зменшивши витрати палива. Разове впровадження системи на рівні підприємства дозволить керівництву істотно скоротити невиправдані витрати.