GPS мониторинг транспорта

Доступ клієнтів до GPS моніторингу транспорту

20 Квітень 2021 Технічна команда СКТ “Глобус”

Винахід GPS моніторингу транспорту змінив уявлення про сучасний бізнес. Різноманітні процеси, такі як відстеження автомобілів, процедури звітності, оптимізація продуктивності, стали значно легшими за допомогою передових інструментів. Трекери моніторингу транспорту допомогли логістичним підприємствам надати клієнтам варіанти для більшої мобільності та швидкості доставки вантажів.

Найпростіший спосіб скоротити час на переговори та звіти для замовників — надати їм доступ до певних даних GPS-трекерів. Це допоможе запобігти безлічі питань, уникнути плутанини та заощадити час логістів. Яку інформацію запитують найчастіше?

  1. Поточне місцезнаходження. Клієнт зможе дізнатися точне місцезнаходження свого вантажу — не тільки координати, але й адресу.
  2. Сповіщення про геозони. Можливість відстежити онлайн в режимі реального часу, коли вантаж прибуває, входить або виходить із зазначеної території.
  3. Контроль температури всередині рефрижератора. Якщо відправлений вантаж швидко псується, клієнт захоче отримувати сповіщення про відкриття дверей кузова або холодильної установки, а також про температуру всередині неї.
  4. Дані бортового комп’ютера в режимі реального часу. Клієнту можна надати інформацію про швидкість, роботу двигуна і стан навколишнього середовища на підтримуваних трекерах моніторингу транспорту.
  5. Пройдений маршрут. Є можливість не тільки переглянути поточне місцезнаходження трекера, але і всі пройдені точки та стоянки з докладною інформацією про адресу.
  6. Зручний інтерфейс. Відкрити клієнту доступ до трекера можна через пристрій iOS або Android, або через будь-який веббраузер.

Використання GPS моніторингу транспорту максимально розширює функціональність системи управління автопарком. Тепер провідні компанії покладаються на GPS-стеження за транспортними засобами, і це значно підвищує їх ефективність та клієнтоорієнтованість.