Оптимізація збору врожаю на агропідприємствах

27 Січень 2022

Планове обслуговування та експлуатація обладнання можуть мінімізувати простої та знизити ймовірність нечастих випадків під час збору врожаю.

Збір врожая з пристроєм GPS-складання дозволяє оптимізувати робочі процеси, вождение в поле та покращити взаємодію між коллегами.

GPS-навігатор для сільського господарства

За допомогою GPS на мобільному телефоні ви будете отримувати інформацію про те, де знаходиться конкретна сільськогосподарська техніка: на полі або в іншому місці. Сидячи в тракторі, комбайні або іншому транспортному засобі, водій відкриває мобільний додаток і реєструє своє розташування та дає своїм колегам дозвіл відстежувати його розташування. Засіб спостереження буде постійно оновлювати положення ТС під час вождіння. Однак функцію GPS на пристрої завжди можна вимкнути.

Координація між машинами

Технології еволюціонували до такої міри, що машини можуть «спілкуватися» з іншим по бездротовій мережі в польових умовах. Ця концепція, відома як міжмашинна взаємодія (M2M), а також тісно пов’язана з технологією GPS моніторингу сільськогосподарської техніки.

Використовуючи сервіси контролю на кількох мобільних телефонах одночасно, користувачі можуть обмінюватися інформацією. Машини працюють як одна команда, щоб виконувати роботу найбільш ефективно, без дублювання. Наприклад, водію комбайна необхідно знати, де знаходиться трактор на полі, щоб він міг вивантажити урожай. Крім того, слідкуйте за положенням машини та допомагайте координувати рух за умовами, можливо, навіть якщо ви перебуваєте в офісі чи в іншому місці, за межами ферм. Також, у разі несправності ТС, коллеги можуть швидко прийти на допомогу.

gps monitoring for agricultural

Як GPS моніторинг сільхозтехніки допоможе в розвитку агросектора?

Хоча система GPS ізначально виникла як продукт космічної гонки, за останні десятиліття вона трансформувалася і використовувалася в самих різних галузях промисловості. Одна з галузей, яка постійно отримує вигоду від цієї технології, є сільським господарством. Можливості GPS моніторинга сільгосптехніки облегчають виконання багатьох задач.

Точне землеробство і передові технології, такі як автоматизація, комп’ютерний зір, штучний інтелект (ІІ) і машинне навчання, вже використовуються на фермах, допомагаючи аграріям удовлетворювати глобальний запит на продукти харчування. І технологія GPS грає особливо важливу роль в цьому.

Розвиток автоматизованого вождіння та самокерованих тракторів змінило правила гри в сільському господарстві, дозволивши технологіям керувати машинами з великою точністю.

Для фермерів дуже важливо запобігти наїзду обладнання на посіви. GPS-навігатор для сільського господарства має високу точність і доповнює комп’ютерне зір і датчики тракторів з точним позиціонуванням на полі. Це дозволяє працівнику двигатися швидше, при цьому не повреждая урожай.

Збір врожаю стає простішим, коли у фермерів є більш точний спосіб спостереження свого місця положення. Технологія GPS, яка працює в поєднанні з камерами і датчиками комп’ютерного зору, дозволяє рівномірно розрізняти семена на поверхні поля, з правильним інтервалом, щоб максимізувати урожай.
Всі ці міри підвищують продуктивність і знижують витрати, надані сільськогосподарськими даними для прийняття продуманих рішень.

GPS трекер
GPS трекер
GPS трекер
GPS трекер
Датчик
Зчитувач RFID
Ідентифікатор
Індикатор
GPS трекер
GPS трекер
GPS трекер
GPS трекер
Датчик
Зчитувач RFID
Ідентифікатор
Індикатор

GPS моніторинга сільгосптехніки: використання робота-комбайна

Удосконалена система збору означає інтегровану систему, яка відстежує і керує безпілотною сільськогосподарською технікою.

В якості навігаційних датчиків використовуються позиціонування в режимі реального часу (RTK) і GPS-компас. Ці датчики забезпечують роботу-комбайну інформацію про положення та курси, необхідні для руху за заданою траєкторією. Робот-комбайн здатний автоматично стежити за заданою спіральною траекторією та убирати урожай. У той же час інформацію про місце розташування та робочий стан комбайна можна відслідковувати за допомогою веб-додатків.

Контроль техніки при уборці урожай від СКТ ”Глобус”

Система контролю транспорту “Глобус” надає зручні сервіси для GPS моніторингу сільгосптехніки. Для великих господарств компанія пропонує програму оптимізації комбайнів та збору врожаю.

Основні цілі «розумного сільського господарства» — підвищення ефективності роботи сільськогосподарської техніки, зниження потенціалу агропідприємства, мінімізація часу простого за зрахування зниження витрат палива.

Оскільки сільгосппідприємства продовжують працювати над задоволенням зростаючого запиту на продукти харчування, паливо та волокно, обладнання GPS буде допомагати фермерам виробляти більше продуктів та більш ефективними методами. Це не тільки приносить користь агробізнесу, але і впливає на якість життя кожного людини в світі.

Поширенні питання

Чи можна по GPS здійснювати рівень моніторингу горючого в бензобаке сельхозтехники?

Така можливість існує, але тільки в тому випадку, коли транспортне засіб оснащено відповідним пристроєм.

Які нові технології сьогодні використовуються в сільському господарстві?

Сучасні агропідприємства використовують складні технології, такі як роботи, датчики температури і вологості, аерофотосніки та технології GPS моніторингу сільськогосподарської техніки.

Чи можна перенести GPS трекер із сельхозтехнікою, що знаходиться в ремонті, на другій машині?

Можна, однак при перенесенні важливо вносити ряд змін в настройку. У «Своях» слід змінити номер транспортного засобу та відрегулювати налаштування датчиків, відповідальних за точність зведення з нової сільськогосподарської техніки.

Чи є невідповідність між різними системами GPS моніторингу сільськогосподарської техніки?

Функціонал даних систем ідентичний. Відмінність полягає лише в особливостях ПО. Як приклад, ряд систем надають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, інші — можливість застосування додаткових датчиків і функцій.